Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes lett a barátnőm?

Terhes lett a barátnőm?

Figyelt kérdés
20 éves srác vagyok, barátnőm 19..ma vesztettem el a szüzességem. Nos, úgy döntöttünk hogy óvszer nélkül csináljuk. Be is tettem neki (szárazon), majd egy kis időre kihúztam mert azthittem hogy elélvezek, majd nem jött semmi es visszadugtam. Kb 5 masodpercel később kihúztam mert éreztem hogy jön.. Kihúztam es kb 5 másodperc múlva jött az ejakulacio, mind a csaj határa ment.. Azóta irtózatosan ideges vagyok, stresszelek hogy mi van ha mégis ment egy kis ondo bele. Pedig tudom hogy nem, mert csontszarazon tettem be, es tuzeles előtt bőven kihúztam.. Az előváladékomban nem lehetett spermium, mert az aktus előtt rengetgszer voltam vizelni. Mondja barátnőm, hogy ne idegeskedjek, nem lesz baj. Ez volt az első alkalom

2018. jan. 7. 12:51
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
98%

Hát inkább te szégyelld el magad.

Nem védekezel és még neked áll feljebb??

Még a kategóriát se találod el?

Idióta.

2018. jan. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
98%
Írod, h szégyellje magát aki itt szivat.. Hat bszki sztem meg te szégyelld magad. Nagyon buta vagy vagz troll
2018. jan. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
97%
Ah tényleg.. Kategória is fail.. A lyukat bezzeg eltalalta
2018. jan. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:
Olvastam hogy az elovaladek nagyon kevés spermat tartalmaz es attol teherbe esni 0,1%
2018. jan. 7. 13:20
 15/35 A kérdező kommentje:
Az összes spanom igy kozosul.. Egyiknek sem lett eddig gyereke
2018. jan. 7. 13:21
 16/35 anonim ***** válasza:
98%

Akkor csináld drágám!

Aztán mehet a csajod ab-ra.

Jó móka lesz hidd el.

2018. jan. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
98%

Drága kérdező!

Akkor olvasgass ebben a kategóriában, hányan lettek már megszakítás mellett terhesek, vannak szép számban, illetve olyanok is, akik szinte lehetetlen időben, pl. menstruáció alatti együttlétből lettek terhesek (amikor is nagyon minimális az esélye).

Amúgy honnan tudod, hogy a spanjaidnak így nem jött még össze, csak esetleg volt már a kedves barátnőjüknek abortusza, amit nem kötöttek az orrodra? Vagy csak pusztán szerencséjük volt. A megszakítás azoknak jöhet szóba, akiknél nem gond, ha becsúszik a baba.

De ha te jobban tudod, hát minek kérdezel itt? Itt senki nem szórakozik veled. A megszakítás nem védekezési mód, csak csökkenti a terhesség esélyét, de nem véd ellene. Akkor miről is beszélünk?

2018. jan. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
97%
Akkor hajrá!
2018. jan. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
97%
Akkor te is meg az összes spanod disznók közt nevelkedett. Szégyelld magad, szánalmas.
2018. jan. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
97%
Ha terhess lesz a barátnőd, lehet, h nem most, de bármikor máskor és eseteg úgy dönt, h megtartja a babát, fizetheted a gyerektartást, jó ezzel is számolni.
2018. jan. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!