Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes lett a barátnőm?

Terhes lett a barátnőm?

Figyelt kérdés
20 éves srác vagyok, barátnőm 19..ma vesztettem el a szüzességem. Nos, úgy döntöttünk hogy óvszer nélkül csináljuk. Be is tettem neki (szárazon), majd egy kis időre kihúztam mert azthittem hogy elélvezek, majd nem jött semmi es visszadugtam. Kb 5 masodpercel később kihúztam mert éreztem hogy jön.. Kihúztam es kb 5 másodperc múlva jött az ejakulacio, mind a csaj határa ment.. Azóta irtózatosan ideges vagyok, stresszelek hogy mi van ha mégis ment egy kis ondo bele. Pedig tudom hogy nem, mert csontszarazon tettem be, es tuzeles előtt bőven kihúztam.. Az előváladékomban nem lehetett spermium, mert az aktus előtt rengetgszer voltam vizelni. Mondja barátnőm, hogy ne idegeskedjek, nem lesz baj. Ez volt az első alkalom

2018. jan. 7. 12:51
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
98%

"Hülyék.. Ijesztgetni szép dolog nem???" - te nem védekezel, veszélyezteted a "barátnődet" (azért az idézőjel, mert ha szeretnéd, vigyáznál rá), és még a válaszolók a hülyék???

Nem ijesztegetnek: szexeltetek, nem védekeztetek (a megszakítás NEM védekezés), a barátnőd 19 éves, feltehetően egészséges, természetesen lehet terhes - ez nem ijesztegetés, ez a realitás.

De ha annyira biztos vagy benne, hogy minden OK volt, akkor miért is majrézol?

És ha mindenki hülye csak te vagy szakértő, akkor miért kérdezel?

2018. jan. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
98%

Szűzként, első alkalommal, NULLA rutinnal megszakítással "védekezni"?

Vakmerőségből csillagos ötös! Sokszor még több évtizedes rutinnal rendelkező pasiknak sem sikerül mindig kivitelezni.

De persze mindenki hülye, csak te vagy helikopter. Fiamat felpofoznám, ha ilyen ökör lenne.

2018. jan. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
100%
A csajod is megérdemli amúgy hogy teherbe verd hamarosan. Mehet abortuszra, vagy fizetheted a gyerektartást 18 évig. Hajrá ha ezek a terveitek a jövőre nézve. Ha nem, akkor használj gumit (rendesen!), ahelyett hogy ész nélkül ki-be rakosgatod neki nagy rutinodban.
2018. jan. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
100%

"Az előváladékomban nem lehetett spermium"


Biztos? Megvizsgáltad mikroszkóppal?

2018. jan. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
90%
Menjetek el esemény utáni tablettáért,aztán ha végül nem lesz terhes használjatok gumit!
2018. jan. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
100%
Jaj... szed a barátnőd fogamzásgátló tablettát? Vagy használt spermicid krémet, kúpot, esetleg pesszáriumot? Ha igen, és a gumi csak kiegészítés lett volna, akkor elenyésző a terhesség valószínűsége. Ha viszont a gumi lett volna az egyetlen védekezés, és azt is elhagytátok, akkor érdemes lenne esemény utáni tablettát íratni és bevenni. A legjobb lenne, ha most keresnétek ügyeletes nőgyógyászt és gyógyszertárat. (Sima ügyeletről elküldtek a nyáron, hogy nőgyógyász írhatja csak fel). Ha most nincs a közelben (se távolban) nőgyógyászati ügyelet, holnap reggel ez legyen az első dolga a barátnődnek. Emellett jó lenne tájékozódni a lehetséges védekezési módokról. A spanjaid módszere, az "időben kikapom" nem biztonságos.
2018. jan. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
100%

Nekem meg vannak olyan 'spannjaim' akiknél bizony megszakításos (nem) 'védekezésből' lett abortusz, vagy baba...


Hihetetlen, hogy két -kora szerint- felnőtt embernek ennyi esze van...

1. Ha szereted a barátnődet, vigyázol rá, mert nem akarsz neki műtétet, vagy nem kívánt terhességet.

2. Ha barátnődnek lenne egy csepp esze, vigyázna saját magára, a saját érdekében (fogamzásgátló).

3. Ha mégis 'becsúszott' a gyerek; eltartod majd őket? Te leszel az apja!

4. Ennyi ésszel ne szaporodjatok, mert kettőtökből sem jön össze genetikailag a minimum IQ.

2018. jan. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
100%
Miért is a válaszától szégyelljék magukat? Ostoba vagy mint a föld. Védekezés nélkül van eszed kefelni. Aztán még írjak higy lehet terhes a nőd te még gyokereskedsz. Sztem asd el magad!!!
2018. jan. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
100%
Sztem meg lehet büszke most hogy végre nem kell a spanjai előtt szégyelnie magát és végre megvolt valaki!Most meg játssza az eszét hogy végre ilyen kérdést tehet fel!
2018. jan. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
Ja, persze, barátnőd tök nyugodt. Majd akkor legyen nyugodt, ha megjön neki.
2018. jan. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!