Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes lett a barátnőm?

Terhes lett a barátnőm?

Figyelt kérdés
20 éves srác vagyok, barátnőm 19..ma vesztettem el a szüzességem. Nos, úgy döntöttünk hogy óvszer nélkül csináljuk. Be is tettem neki (szárazon), majd egy kis időre kihúztam mert azthittem hogy elélvezek, majd nem jött semmi es visszadugtam. Kb 5 masodpercel később kihúztam mert éreztem hogy jön.. Kihúztam es kb 5 másodperc múlva jött az ejakulacio, mind a csaj határa ment.. Azóta irtózatosan ideges vagyok, stresszelek hogy mi van ha mégis ment egy kis ondo bele. Pedig tudom hogy nem, mert csontszarazon tettem be, es tuzeles előtt bőven kihúztam.. Az előváladékomban nem lehetett spermium, mert az aktus előtt rengetgszer voltam vizelni. Mondja barátnőm, hogy ne idegeskedjek, nem lesz baj. Ez volt az első alkalom

2018. jan. 7. 12:51
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező, éppen 8 hetes várandós vagyok, mi is

megszakításos közösüléssel "védekeztünk". 3 évig bevált, most meg nem. Ennyit erről.


Bár nálunk nem probléma, mert házasok vagyunk, és ugyan nem terveztük a babát, de nem gond ha érkezik a tesók mellé, és örülünk neki.


Szóval, simán lehet terhes a barátnőd.

2018. jan. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 A kérdező kommentje:
Megjött neki.. :D
2018. jan. 8. 16:02
 33/35 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj, majd következő hónapban összehozzátok ;)
2018. jan. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim válasza:
Ne nyugtatgasd magad, inkább kezdj el spórolni a gyerekre, rengeteg pénzbe kerül.
2018. jan. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
67%

A #31-es valaszat be kene masolni mindegyik "lehetek-e terhes a megszakitasos kozosules mellett?" kerdeshez.

A megszakitas pont erre valo, amire o hasznalta: inkabb ne jojjon a baba, de ha megis nagyon jonni akar, szeretettel varjuk. Tehat megneheziti a teherbeesest, de nem teszi lehetetlenne.

Regebben a naptarmodszer volt divat, abbol lett a sok nem kivant baba, most itt a megszakitasos. Ajjj...

2018. jan. 10. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!