Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes vagyok, de nem vagyok...

Terhes vagyok, de nem vagyok boldog! Hogyan tüntetsem el ezt az érzést?

Figyelt kérdés

Az igazság az, hogy mikor megtudtam h jön a baba nagyon örültem. Pár hete elvesztettem a munkám, és úgy érzem h semmirekellő vagyok, itthon ülök pénz nélkül, a rosszullét miatt sokszor örülök ha megmaradok. Vannak jobb napok akkor teszek veszek, de az esetek 90% ban egy semmirekellőnek érzem magam. Féltem az anyagi helyzetem, terhesen nem fognak felvenni sehova. Sokszor csak fekszem egész nap, nézegetem a babakocsit, amit majd úgyse birok megvenni. Kiszaladok a világból már. Levert vagyok, sokat alszom,ha fent vagyok akkor is csak őrlödök magamban... Segitsègem nincs...

Egyedül vagyok a gondommal, és félek...



2018. jan. 29. 23:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Miért nincs munkád? Hol van apuka?
2018. jan. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
44%
Vetesd el
2018. jan. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Apuka? Felretett penz?
2018. jan. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
89%
Mikor vesztetted el a munkád és hány hetes vagy? Ugyanis ha már terhes voltál akkor (hiába nem tudtál róla) az Mtk szerint vissza kell/köteles hogy vegyen a munkáltatód.
2018. jan. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Sziasztok.

Gyilkos nem vagyok, nem megölni kell egy ártatlan életet mert ő nem tehet róla, hanem megoldást találni.

Van fèlretett pénz, de nem vagyok milliomos sem. Max 1-2 hónapra való van. A férjem dolgozik, keres de nem elég a kiadásokra. Olyan munkaközvetitonel dolgoztam akik alkalmi munkákat adtak, és most nincs semmi. Keresek másikat, de nem üthetem az ő műszakjait.

Már depresszió határán állok. 8 hetes vagyok.

2018. jan. 30. 00:11
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Le kell faragni a kiadasokat.
2018. jan. 30. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Heti 30-70 órát dolgoztam decemberben...volt h 2 műszakot is bevàlaltam, jól kerestem, sporoltam, de volt mindenunk. Mióta nem dolgozom egyre rosszabbnak érzek mindent. Oké h félretett pénz meg minden, de az se tart örökké, és akkor ugyanott fogok tartani mint most, sőt még rosszabb is lesz.
2018. jan. 30. 00:19
 8/21 anonim ***** válasza:
96%
Átérzem .. mondjuk nem tudom merre éltek és milyenek a lehetőségek . Mi külföldön élünk mikor kiderült ,hogy jön a baba még kb másfél -két hetet dolgoztam azóta semmi . Hiába érzem azt még most is (30.hét) ,hogy tudnék dolgozni nem vesznek fel mert nagy kockázatot jelentek :( Én a helyedben még megpróbálnék valami alkalmi munkát keresni esetleg gyermekfelügyeletet vállalni :)
2018. jan. 30. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
33%
Felelőtlenül vállaltál gyereket!
2018. jan. 30. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
67%

Így van, a 9-esnek van igaza. Felelőtlenül vállaltál gyereket. A teherbeesésed előtt is tudtam, hogy alkalmi munkákból élsz, ilyen "munkaviszonyra" nagyon nem kellett volna egy terhesség. Normálisan gondolkodó ember először rendezi, stabilizálja az egzisztenciáját, aztán jöhet a gyerek.

Értem én, hogy már ott van, de vajon milyen élete lesz? Ha a férjed bevétele még a kiadásokra sem elég, hogyan jut majd a babára, és magatokra, a lakhatásotokra?

Megértem, hogy magad alatt vagy. Én nem biztatlak semmi jóval, így terhesen sztem szinte lehetetlenség lesz munkát találni. Szegény férjednek kell plusz munkát találni!

2018. jan. 30. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!