Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes vagyok, de nem vagyok...

Terhes vagyok, de nem vagyok boldog! Hogyan tüntetsem el ezt az érzést?

Figyelt kérdés

Az igazság az, hogy mikor megtudtam h jön a baba nagyon örültem. Pár hete elvesztettem a munkám, és úgy érzem h semmirekellő vagyok, itthon ülök pénz nélkül, a rosszullét miatt sokszor örülök ha megmaradok. Vannak jobb napok akkor teszek veszek, de az esetek 90% ban egy semmirekellőnek érzem magam. Féltem az anyagi helyzetem, terhesen nem fognak felvenni sehova. Sokszor csak fekszem egész nap, nézegetem a babakocsit, amit majd úgyse birok megvenni. Kiszaladok a világból már. Levert vagyok, sokat alszom,ha fent vagyok akkor is csak őrlödök magamban... Segitsègem nincs...

Egyedül vagyok a gondommal, és félek...



2018. jan. 29. 23:08
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
47%

Nem csodálom, hogy nem vagy boldog, nagyon kemény évek következnek, rengeteg nélkülözéssel. Megértem, hogy meg akarod tartani, de nem hiszem, hogy felmérted, mire vállalkoztok.

Nem marad más, mint pitizni a védőnőnél meg alapítványoknál, hogy tudnak-e segíteni ruhával, kisággyal, babakocsival, vagy bármi mással.

Segítség nélkül bitang nehéz lesz újra dolgozni is.

2018. jan. 30. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
34%
Ahogy írják. Iszonyat felelőtlenek voltatok. Nem kéne egy gyereket a nyomornak kitenni, inkább vetesd el mint ez.
2018. jan. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
44%

Alkalmi munka mellett nem védekeztetek, és gyerek lett, nem meglepő.

Előbb kellett volna gondolkozni, addig menj el takarítani feketén, amíg bírod, aztán amint lehet bölcsőde

2018. jan. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
45%
Hat mar bocsi , de az apuka is aggódik hogy mi lesz ?? Ha már csaladot csinált ??
2018. jan. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
A férjem részmunkaidős, én dolgoztam teljes időben. A munka ügynökség most nem tud munkát adni, nem rugtak ki, csak nem tudok dolgozni. Másik munkát keresek. Veszélyeztetett terhes vagyok, így nem emelhetek, gyógyszereket szedek. A férjemnek kéne teljes idős munka, és akkor nekem nem kell dolgozni. Vagy csak részmunkaidős állást vállalni. Amit babakocsit meg szeretnék az 92.000 ft.
2018. jan. 30. 16:14
 16/21 anonim ***** válasza:
73%

Fekszel egesz nap es nezegeted a babakocsikat??? 😁

Megsugom, lehet kapni ennel olcsobbakat is, ha nincs penzetek.


Kicsit kezd provokativnak tunni az egesz.

2018. jan. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Ez a helyzet átmeneti, nem örökre szól.

Azt hittem h én vagyok nagyon negatív, de itt a válaszadók között vannak nálam rosszabb esetek.

2018. jan. 30. 18:47
 18/21 anonim ***** válasza:
64%
Először még majdnem megsajnáltalak mint az első hszmböl is látszik .. szerintem veszélyeztetett terhesként nem fogsz másik munkát kapni .. ne igy legyen ez csak az én véleményem . Már alapból az ,hogy nem párod az ugymond családfenntartó és ti erre bevállaltatok egy gyereket valóban felelötlenség ahogyan írták is . Ezen hamarabb nem gondolkoztatok el ,hogy neked telhes munkaidős a munkád de ha TE és NEM a párod kiesel a munkából hogyan fogtok élni ? Arról nem is beszélve ,hogy a babakocsis nagyzolás után azt kell mondanom ,hogy megis érdemlitek a sorsotokat . Eszembe nem jutna ennyiért babakocsit nézni főleg ebben a helyzetben .. és nem azért mert nem tehetem meg hanem mert nincs értelme ... de ezt kár is lenne ezekután elmagyarázni ..
2018. jan. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Kb az összesből egy sem vàlaszolt a kérdésre...
2018. jan. 30. 19:12
 20/21 anonim ***** válasza:
46%

Ja, hogy nem kaptál választ!

Kezdj el inni, szívj el egy füves cigit, aztán menj el lopni, hogy legyen 90 ezres babakocsi. Tök jól fogod érezni magad.

2018. jan. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!