Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Én vagyok az egyetlen aki ki...

Én vagyok az egyetlen aki ki nem állhatja a kismama nadrágot?

Figyelt kérdés

Vettem egy H&M-es kismama nadrágot. Igaziból még nincs rá nagy szükség mert alig van pocak de gondoltam nem árt ha van.

Nos ez az első nap hogy ebben vagyok mostmár órák óta és legszívesebben letépném magamról. Évek óta csak magasderekú farmert hordok és egyszerűen úgy érzem ez csúszik le, kilóg a fenekem (pedig nem) és a hasam is csak úgy kivan, hiányzik valami támasz neki.

Leggingsben túlélhető a terhesség? Vagy bármi másban csak nem ebben az extra alacsony csipőjű maminaciban? Nagyobb hasnál muszáj lesz ebben szenvednem? Sosem éreztem még magam ennyire kényelmetlenül egy nadrágban sem. :( 24hkm



2018. jan. 30. 14:21
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
63%
Én is utálom igaz én falun lakom de bemelegitő nadrágba járok, mert az a kényelmes mert igy hogy kicsit vizesedek is nem jó ha a lábam is el van szorítva.
2018. jan. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Alig hordok nadrágot, szoknyát és ruhát szoktam. Volt több terhes ruhám, illetve olyan ruhaim amik a terhesseg végéig jók voltak. Mondjuk nem volt nagy hasam, ráadásul a 36. Heten szültem.


Nekem a legkényelmesebbek a brendonban vett ruhak voltak. Igaz drágább, de valahogy jobb szerintem.

2018. jan. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
H&m-est nem ismerem, nekem C&A-s volt, több is, de imádtam! :) Amúgy azt viseld, ami kényelmes! ;)
2018. jan. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Vettem csipogatyat és varrattam rá passzos anyagot.imádtam mind a 3 gatyámat!mivel gyártósoron dolgoztam ott cicagatya volt rajtam.

Azt hordasz amit szeretnél :)

Azért ha nagyobb lesz a pocakod próbáld fel megint mert akkor biztos másmilyen érzés lesz majd!

2018. jan. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
81%

Érdekes


Nekem kb has nélkül is már 16 hetesen pont a h&m -es volt a világ legkényelmesebbje..


Hiába tudtam simán begombolni a nadrágjaimat..fogyással is már kellemetlen volt minden más nadrág

Nekem éppen az tetszik, hogy plusz 1 réteg van a derekamon, nem kell derékmelegítő..


Szerintem kismamaleggings-szel lehet....(nekem a harisnya is nyom... Kell a hasnál könnyített.. Pedig most 20 hetesen sincs nagy hasam..most kezd látszani csak

2018. jan. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

15. Vagyok

Amúgy nekem egyberuháim vannak.. Átlapolós, vagy pamut.. Csak "otthon" szabad időmben viselem a nadrágot, max pénteken a "jeansday" apropóján a munkahelyrmen, mert üzleti viselet a kötelező.

2018. jan. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Egy darabot sem vettem szerencsére, férfi pólóból vettem kisebb méretet, szép mintásat és bármilyen megkötős nacival jól passzolt.
2018. jan. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Én a HelloMamiban vettem két kismama nadrágot. Egy éve hordom őket, és nagyon kényelmes a szülés után is. A többi nem volt ennyire jó, mint ez.
2018. jan. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
83%

Nekem is két H&M-es farmerem volt, én szerettem mindkettőt, de tizenpár hetesen még csúsztak le nekem is, aztán már nem.

Otthon viszont ilyen jóganacikat hordtam, a decathlonban vettem párat, hosszút, térdig érőt, egész rövidet is (nyáron szültem), azokat imádtam, nagyon jók! A leggingsek is végig jók voltak, a sima is, nem csak a kismama (bár a hasam alá letoltam a derekát, az téged a leírtak alapján idegesítene).

2018. jan. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
48%

Én is nagyon megkínlódtam a drága kismama nadrágokkal. Mire végül varrtam egyet a régi farmeromból. Neten találtam hol kell levágni a hagyományos farmerból és passzét varrtam rá. Nem vagyon varrós típus, de jól sikerült és csípő részen egy gatyagumit tettem, így az tartotta.

Aztán a kínaiba vettem egy tök jót.

2018. jan. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!