Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Én vagyok az egyetlen aki ki...

Én vagyok az egyetlen aki ki nem állhatja a kismama nadrágot?

Figyelt kérdés

Vettem egy H&M-es kismama nadrágot. Igaziból még nincs rá nagy szükség mert alig van pocak de gondoltam nem árt ha van.

Nos ez az első nap hogy ebben vagyok mostmár órák óta és legszívesebben letépném magamról. Évek óta csak magasderekú farmert hordok és egyszerűen úgy érzem ez csúszik le, kilóg a fenekem (pedig nem) és a hasam is csak úgy kivan, hiányzik valami támasz neki.

Leggingsben túlélhető a terhesség? Vagy bármi másban csak nem ebben az extra alacsony csipőjű maminaciban? Nagyobb hasnál muszáj lesz ebben szenvednem? Sosem éreztem még magam ennyire kényelmetlenül egy nadrágban sem. :( 24hkm



2018. jan. 30. 14:21
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
88%

Mikor a kisfiamat vártam én sem tudtam kismama nadrágot hordani. Ahogy felhúztam azonnal azt éreztem hogy le kell tolnom. Idegesített az a bandázs, hogy hozzáér a hasamhoz. Végig legingset és gumis derekú szoknyát hordtam szigorúan has alá tolva.

Mostani terhességemnél viszont pont fordítva van. Legszívesebben mindig a h&mes kismamafarmeremben lennék, annyira imádom. Most is sokat hordok szoknyát, ruhát, de csak kismamaharisnyával, a has alá letolt verzió most nemjön be.

Én magam is meglepődtem hogy még az öltözködési szokásaim is mennyire különböznek a két terhesség között.

2018. jan. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
83%
Túrkáltam egy pocakbetétes nadrágot,de utáltam,úgy éreztem szorít pedig nem csak csípőnadrághoz vagyok szokva.Legginget,tunikát hordtam
2018. jan. 31. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
Én alig vártam, hogy vehessek kismamanadrágot, addig mentem, míg olyat nem találtam, ami kényelmes és csinos. Nekem felsőim voltak az H&M-ből, nagyon szerettem
2018. jan. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!