Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes terhes vagyok, és...

8 hetes terhes vagyok, és barna folyásom van, ami még csak a wc papíron látszik. Kb másfél hete is tapasztaltam ugyanezt, de akkor 3 napig tartott. Valakinek volt hasonló? Mi lett végül?

Figyelt kérdés
Természetesen voltam orvosnál, és mondtam neki hogy volt már barnázás. Semmi rendellenességet nem talált. Az embrió jól fejlődik, jó szívhanggal. Esetleg arra gondolt, hogy akkor szoktak a nők barnázni, vagy vérezni, ha a méhlepény közel van a méhszájhoz. Na de ilyen korán? Azt hittem , hogy az később alakul ki. Természetesen ha keddig nem múlik el, újra felkeresem a dokit.
2018. febr. 4. 14:07
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, minden rendben van. 31 hetesek vagyunk. Kiderült, hogy a méhlepény miatt volt a barnázás. Teljesen elfedte a méhszájat. A 17. héten már elmozdult onnan. Jelenleg mellső falon van.
2018. júl. 5. 15:44
 12/12 anonim ***** válasza:
Szuper :) Kitartás itt az utolsó szakaszban :)
2018. júl. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!