Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti így megtartanátok?

Ti így megtartanátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok, véleményekre, tapasztalatokra lennék kiváncsi.

Tudom, senki nem tudhatja a mindennapjaimat és az életemet, de mégis érdekelne ...

Helyzet a következő, nem is olyan régen derült ki, hogy a párom megcsalt.

Megbocsátottam neki, de nyilván semmi nem olyan mint előtte.

Viszont másfél hete teszteltem egy pozitívat.

Hétfőn megyek UH-ra, és hétfőn kell döntenem.

A válaszokat előre is köszönöm.



2018. febr. 21. 15:48
1 2 3 4 5 6 7
 21/61 A kérdező kommentje:

Benne van a pakliban, tudom jól.

És pont ezért nem tudom mit tegyek.

2018. febr. 21. 16:23
 22/61 anonim ***** válasza:
30%

Én meg igenis megtartanám!

Nem az a kis élet tehet arról, hogy a pasi megcsalt!

Az anyagiakat meg akárhogy is, de megoldanám!

Én ezért nem vetetném el a picit!

Mégis csak a gyermekedről van szó! Egy élő érző lélek, aki nem tehet arról, hogy megfogant!

Hány szemét férfi van, aki szülés után lép le, de ez nem lehet indok arra, hogy jaj akkor leteszem a gyerekem a kuka mellé, mert az apja elhagyott vagy épp megcsalt.

Nem! Ilyen nincs! Ő akkor is a te gyereked! Akiért felelős vagy! Eszembe se jutna ilyen! Hidd el, a pénz se lehet indok, hogy ne tartsd meg, persze nem lenne jó ha nyomorba születne, de nincs az a munka amit ne vállalnék el, hogy a gyerekem éljen. Jól gondold át!

2018. febr. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/61 A kérdező kommentje:

Hétfőig alaposan átgondolom.

De ne írj kérlek ennyi felkiáltójelet, mert mindjárt sírok. 😂

2018. febr. 21. 16:26
 24/61 anonim ***** válasza:
61%
Egyedül nem bírod. Ne tartsd meg! Bármikor maradhatsz egyedül. A te esetedben meg szinte biztos, hogy ez lesz a vége.
2018. febr. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/61 A kérdező kommentje:
Minden pasi ilyen aljas szemétláda? 😪
2018. febr. 21. 16:28
 26/61 anonim ***** válasza:
47%
Figyelj, te döntöttél úgy hogy megbocsájtod amit tett, most már ne takarózz ezzel, nem a gyerek akart megfoganni, hanem ti voltatok nem eléggé körültekintőek. Én igen, megtartanám, a saját hülyeségem miatt nem büntetnék ártatlan gyereket.
2018. febr. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/61 anonim ***** válasza:
46%
"Minden pasi ilyen aljas szemétláda? " Jó részük igen- főleg ha a nőnek nincs önbecsülése, és minden szemétséget megbocsájt.
2018. febr. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/61 anonim ***** válasza:
100%
Mióta vagytok együtt? Én nemtudnék benne bízni ezek után, valószinű ki is dobnám. Nem tartanám meg, mert mindig az járna a fejemben,hogy na most biztos megcsal, és egy stresszes görcs lennék. Ami ugye a gyereknek se jó. Főleg,ha magadat se tudnád eltartani , mi lenne a gyerekkel? Mondjuk ezek után nekem nem lenne kedvem vele jópofizni, én meg sem bocsájtottam volna. Szereted,vagy csak azért nem dobtad ki,mert nem birnád egyedül az anyagiakat?
2018. febr. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/61 A kérdező kommentje:

Szeretem.

5 éve vagyunk együtt.

2018. febr. 21. 16:40
 30/61 anonim ***** válasza:
43%
persze, hogy megtartanám. Nagyon nagy szemétség volt tőle, hogy megcsalt, de sajnos az élet néha ilyen. Attól még törekedni kell arra, hogy megőrizzétek a kapcsolatotokat, főleg, hogy mindketten ezt szeretnétek. Ő mebánta, te megbocsájtottál. Mindenkinek jár egy második esély. És főleg a babátoknak - esély az életre.
2018. febr. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!