Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti így megtartanátok?

Ti így megtartanátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok, véleményekre, tapasztalatokra lennék kiváncsi.

Tudom, senki nem tudhatja a mindennapjaimat és az életemet, de mégis érdekelne ...

Helyzet a következő, nem is olyan régen derült ki, hogy a párom megcsalt.

Megbocsátottam neki, de nyilván semmi nem olyan mint előtte.

Viszont másfél hete teszteltem egy pozitívat.

Hétfőn megyek UH-ra, és hétfőn kell döntenem.

A válaszokat előre is köszönöm.



2018. febr. 21. 15:48
1 2 3 4 5 6 7
 51/61 anonim ***** válasza:
79%

Nem tartanám meg. Van egy instabil kapcsolatod, egyedül nem tudnád eltartani, mi a kérdés? Ha egyedül maradsz vele, és dolgozni sem fogsz ugye az első két évben, mit fog enni? Honnan lesz pelenkája? Gyógyszere? Meleg víz?

Értem, hogy kis "csoda", de ettől nem lakik jól.


A te helyzetedben én nem tartanám meg.

2018. febr. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/61 anonim ***** válasza:
31%
Nincs senki, aki hű de biztonságban tudhatja magát egy kapcsolatban. Illetve ritkán. Azért, mert ma boldognak ítéli magát egy kapcsolatban bárki, nem biztos, hogy holnap nem derül ki a megcsalás. Keresztszüleimnél 30 év után (szerelmi házasság és nem csak az elején), hogy bizony beütött a 3. fél. De a kapcsolatot helyre lehet rakni. Főleg magunkban! A apja a gyerekednek! Szeretné is. Te sem állsz negatívan a dologhoz. Hidd el az idő és a törődés meghozza a gyümölcsét! Nem kell egyedül vállald a gyermeket! Ha mégis, akkor is a nevére veszi, stb. Nem egyszerű, d e mégis csak hozzátok érkezett ez a kis manó!A sértettség, a fájdalom még sokáig ott lesz, de ha mindketten akarjátok helyrehozható a dolog. Ha nem, akkor mielőbb véget kell vetni a dolognak és akkor marad az egyedül neveled vagy újabb társsal. Én az abortuszt nem ajánlanám, nem vetetném el, akkor sem, ha egyedül kellene vállalnom a gyerekem.
2018. febr. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/61 anonim válasza:
61%
19 eves voltam amikor megszultem a kislanyomat. ferjnel voltam. amikor 5 honapos lett szetmentunk mert ivott es utott. egyedul neveltem. ma 4 eves az edesapja soha nem keresi pedig ket utcanyira lakik.de nem bantam meg. az elettol nagyobb ajandekot nem is kaphattam volna. most mar van egy volegenyem aki apja helyett apja, nagyon szeretik egymast az uj apukaval. nehezen indult igaz sokat kellett dolgoznom h eltartsam magunkat de idovel minde a helyere kerult es most boldog csaladkent elunk. szoval en megtartanam
2018. febr. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/61 anonim ***** válasza:
37%
Nem minden pasi ilyen szemetlada :) kerdezo,en a helyedben eloszor is leulnek a parommal alaposan megbeszelni,hogy babat varsz! Kerdezd meg,hogy neki mik a tervei stb stb. Ha szeret teged,es szeretne a babat is,akkor valtozzon meg,felejtsetek el azt a megcsalast,nyilvan nem konnyu,de egy kapcsolathoz mindket embernek alkalmazkodni kell. Szoval,ha a parodon latod,hogy akarja es igyekszik, akkor igy " a helyedben megtartanam" :) eleg hamar be lehet adni a babat bolcsibe,ha dolgozni szeretnel, es Ne adj Isten,megsem mukodik a kapcsolatotok,akkor egyedul is elboldogulsz a picivel! Sok sikert kivanok,es majd ird meg,hogyan dontottel!
2018. febr. 23. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/61 A kérdező kommentje:

Ma voltam dokinál.

6 hetes 3 napos vagyok, van szívhang.

Megláttam a kijelzőn, és eszembe se jutott, hogy elvetessem.

Még csak egy kis tökmag, de imádom.

2018. febr. 26. 15:39
 56/61 anonim ***** válasza:
0%
Örülök, hogy így döntöttél!
2018. febr. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/61 anonim ***** válasza:
0%
Én nem vetetném el semmi képpen. Kicsi koromban is már irigyeltem anyukámat, hogy ő már anyuka lehet; már akkor azon gondolkodtam, hogy milyen jó lesz, ha majd én is nagy leszek, és nekem lesznek gyerekeim. A gyerekem az én kicsikém, akit csak imádni lehet. Még nincs gyerekem.
2018. febr. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/61 anonim ***** válasza:
0%
*ja meg még lehet,hogy annyira szétmegy a gyerek kikaparásakor az ember méhe,hogy utána nem lesz alkalmas még több gyerek kihordására, valami ilyet is hallottam, tehát még ilyen szempontból is veszélyes.
2018. febr. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/61 anonim ***** válasza:
0%
*Most látom,én is örülök,hogy megtartod:)
2018. febr. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/61 anonim ***** válasza:
0%

Kedves kérdező!

Lehet,hogy már nem olvasod,de jól tetted hogy megtartottad!

Az hogy a párod megcsalt nem biztosíték arra hogy nem lesz jó férj,és apa!

Férfiak százai "elmebetegek,és bolondságokat" csinálnak főleg fiatalon.

De hirtelen betud ám nőni a fejük lánya mikor már nem barátnőjük van hanem családjuk!

Gyerek és feleség.

Tegyetek a kapcsolatért főleg hogy szeretitek egymást!

2018. márc. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!