Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti így megtartanátok?

Ti így megtartanátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok, véleményekre, tapasztalatokra lennék kiváncsi.

Tudom, senki nem tudhatja a mindennapjaimat és az életemet, de mégis érdekelne ...

Helyzet a következő, nem is olyan régen derült ki, hogy a párom megcsalt.

Megbocsátottam neki, de nyilván semmi nem olyan mint előtte.

Viszont másfél hete teszteltem egy pozitívat.

Hétfőn megyek UH-ra, és hétfőn kell döntenem.

A válaszokat előre is köszönöm.



2018. febr. 21. 15:48
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 anonim ***** válasza:
33%
EMBEREK! Egy még meg nem született életről beszélünk, aki talán meg se fog születni. Kérdem én: Tehet erről a gyerek, hogy az apja hibázott? Tehet arról a gyerek, hogy az anyja nem elég pénzes? Nem és nem. Senkinek nem jut eszébe, hogy annak a gyereknek esélyt kéne adni, hogy éljen? Olyan könnyű itt azzal dobálozni, hogy én a helyedben nem tartanám meg stb. De mi lenne akkor ha nem ölnéd meg? Ha megszülnéd majd örökbe adnád? Joga van élni.
2018. febr. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/61 anonim ***** válasza:
26%
Az nem opció,hogy apának is meg lehetne bocsátani? Oké,félrement ami nagyon gáz,de elvileg megbánta igaz? Akkor nem lehetne tiszta lappal kezdeni már csak a kis élet miatt is??? pláne még a kérdező szereti is...
2018. febr. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/61 A kérdező kommentje:

Mondasz valamit.

De biztosan vagyok benne, hogy ha már megszültem nem lennék képes örökbeadni. Egy életre gyötörne a bűntudat.

2018. febr. 21. 16:50
 34/61 anonim ***** válasza:
39%
És ha megölnéd nem gyötörne?
2018. febr. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/61 A kérdező kommentje:

De, biztosan.

De az örökbeadás sokkal nehezebb, hogy van egy gyerek, aki nem a vér szerinti szüleivel él, azt se tudja honnan van és miért, mint egy műtét, amit pár hónap alatt kihever az ember. Jó esetben.

Ez most biztosan nagyon kegyetlenül hangzik, nem úgy értem, de máshogy nem tudom leírni.

2018. febr. 21. 16:53
 36/61 anonim ***** válasza:
76%
Kérdező! Én úgy érzem te már döntöttél...
2018. febr. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/61 A kérdező kommentje:

Szerintem már csak a hétfői ultrahang után fogok tudni tisztán gondolkodni, akkor fogom tudni meghozni a végleges döntést.

Most csak összevisszaság van bennem.

2018. febr. 21. 16:57
 38/61 anonim ***** válasza:
40%
Én megtartanám, és minden igyekezetemmel azon lennék, hogy akár együtt, akár külön, de fel tudjam nevelni. Tudom, nem hangzik jól, de anyaotthonon gondolkodtál?
2018. febr. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/61 A kérdező kommentje:

Nem, nem gondolkodtam rajta.

Gyerekként éltem ott. Ahogy írtam már korábban, nem volt egy felhőtlen gyerekkorom.

És nem szeretnék soha többet oda kerülni.

2018. febr. 21. 17:01
 40/61 anonim ***** válasza:
69%
22 évesen, a semmire, megbízható apa nélkül nem tartanám meg. Minden elismerésem az egyedülálló anyukáké, de én tuti megzuhannék ha egyedül kéne nap mint nap helyt állnom.
2018. febr. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!