Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Várandósság utolsó harmadában...

Várandósság utolsó harmadában voltatok koncerten Budapest Park-ban?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék elmenni Budapest Parkos koncertre terhesség utolsó harmadában, 28. hetesen és majd egyre később is. Nem tudom Budapest Parkban ez mennyire biztonságos, hol van ott olyan hely, ahol nem a leghangosabb a zene, illetve tömegben nem ütnek meg. Pl. a fenti bal és jobb oldali emeleti részen? Nem szeretnék kicsi babának kárt okozni zajszennyezéssel sem, a ki és beengedésnél pedig vigyázok majd és kerülném a tömeget.

2018. ápr. 18. 07:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én semmi zajos helyre nem menten a várandósság alatt(se mozi,se fesztivál,se koncert).de valahogy akkor nem is kivankoztam.

Szerintem a saját döntésed :) van akinek a picije megviseli van akinek nem.

2018. ápr. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Én az A38-on voltam. Na ott mindenhol hangos volt a zene. :)


Természetesen hátul álltunk.

A Parkban is sok hely van, ahol távol lehet lenni a lökdösős tömegtől. A bár vagy kajás részen, a bejárat utáni fáknál, stb. Úgyis ott látod meg, hol lesz jó.


De kizárólag üveges üdítőt kérj majd! Kitudja..


Értem, hogy sok ember fél ettől a dologtól, de azért túlzás, hogy egy várandós anyukának be kell zárnia magát csendbe és nyugalomba. Persze van határ, de ez még egyáltalán nem a veszélyes kategória.

Nem egy ismerősöm ment el a Parkba várandósan. És nem, nem huszonévesek. Egyikük 35+os volt akkor. :)


De ez is csak azért kérdés, mert hogy jaj, vajon mit vár el a társadalom..? Szomorú. Tedd azt, ami jól esik (csak ne cigizz, igyál és kábítószerezz..)!

BungeeJumpee-zni úgyse mész el, mert nem esne jól.. :D

2018. ápr. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

12-es vagyok.

Azt hozzá tenném, hogy én a 39. héten mentem el a párommal moziba egy Star Wars filmre.

A fiamat egyáltalán nem rázta meg. Direkt figyeltem, hogy reagál rá. De nem zavarta. Pedig az is hangos.

2018. ápr. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Szülés előtti napon voltam egy szabadtéri koncerten,semmi gond nem volt, a baba is pont időben érkezett. Persze a tömeget azért kerültem amennyire tudtam.☺️
2018. ápr. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!