Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szakítottunk a barátommal! 15...

Szakítottunk a barátommal! 15 hetes kismama vagyok. Apasági nyilatkozat van. De párom labilis! Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

Párommal nincs mit tenni menthetetlen a kapcsolatunk.

Egyfokytába veszekedünk.

De a legnagyobb probléma hogy nem bírja abbahagyni.

Nincs tekintettel az állapotomra.

Nem fogok idegroncs lenno és úgy döntöttem szakítunk.

De párom nem akar.

Ő úgy gondolja miután vérig sért utána bocsánatot kér és minden megoldódott.

Megelégeltem ezt.


Apasági nyilatkozat van.

Benne van hogy mik az ő jogai.

És mik az enyémek vele szemben.

Ugye tartásdíjra kötelezhetem.

Ha nem vagyunk együtt.

De nem tudom ezt hogy hajthatom rajta be mert néha elereszt egy egy olyan mondatot hogy akkor keressek (én)mást.

És ő leszrja.Eltűnik az életemből.

Emiatt én bírósági útra akarom vinni az ügyet.

Hogy a gyerekemnek járjon az ami megilletti.


2018. ápr. 25. 12:14
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Utolsó, az apasági nyilatkozat nem visszavonható, így a kérdezőnek sincs joga nem bemutatni.


Tartásdíjra a gyerek születése után lehet kötelezni, abban ah esetben, ha a gyereket nálad helyezik el. Tehát nem kevés időd van még addig....

2018. ápr. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
50%
Akkor nem értem a gondját a kérdezőnek...szuper ha nem visszavonható.Speciel nekünk is úgy került a párom nevére a gyerek ,de ezt én nem tudtam.Mondjuk nem is 15 hetes terhesen jöttem, rá hogy párom nem az igazi:D
2018. ápr. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, utolsó, mert ezzel kezdik a gyámhivatalnal, hogy a nyilatkozat nem visszavonható.
2018. ápr. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
33%
Lehetséges.Én 35 hetes terhesen voltam ott a párommal.Nem érdekelt a szöveg amit hablatyolt a csaj, mert nem volt a dolognak tétje.Az ember úgy vállal gyereket, hogy tudja kivel vállalja és azt is ,ha valami gond van akkor a gyerek a saját felelőssége.Nincs olyan papír amit ki ne lehetne játszani.
2018. ápr. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
80%
Ezg éppen egy olyan papir, amit nem lehet kijátszani, pont ez a lényege. Az meg sok értelemre vall, hogy "Nem érdekelt a szöveg amit hablatyolt a csaj, mert nem volt a dolognak tétje." Volt a dolognak tétje is , a "hablaty" pedig a jogi háttér volt....
2018. ápr. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
36%
Miert lett volna neki tetje, ha o atgondolta hogy kivel vallal gyereket. En ugyanigy vagyok. Vallaltuk. Kell az aoasagi, mert hazasodni nem szeretnenk egyelore. Megcsinaljuk az alasagit. Elmondjak, vagy figyelek vagy nem. En dolgom. Nekem nem fonros , csak amiatt hogy a gyerek a nevere keruljon. Bumm. Nem kell mindenkinek gyereket csinalni. Valoszinuleg nem harom honap alatt lett ilyen a szemelyisege.
2018. ápr. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Hú, most offolni fogok, de végre találtam valakit, aki megválaszolhatja egy jó ideje engem izgató kérdést!


16-os: ezt írod "Kell az aoasagi, mert hazasodni nem szeretnenk egyelore.". Van bármi racionális indok, amiért megéri bajlódni ezekkel a papírokkal, miközben a gyerek jobban összeköt, mint a házasság?

2018. ápr. 26. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
16 os vagyok. Magad is megvalaszoltad a kerdest. Egy gyerek jobban osszekot mint a hazassag. Nekunk az csak egy papir, nem letszukseg. Ellenben szeretnem ha a gyerekem az aoja vezeteknevet viselne. Ennyi. Hazasodni raerunk, ha majd egyszer akarunk. Mi igy gondoljuk es kesz. Nem az egyikunk nem a masikunk. Kozosen. Azert meg h rairjak a gyereket.... Csak azert nem fogunk hazasodni.
2018. ápr. 26. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Kigeszitenem meg. Nem attol a papirtol ereznenk, hogy osszetartozumk. Nyilvantartasba vagyunk veve mint elettarsak, ettol ugyanugy jar minden mint a hazasoknak. (Majdnem minden)
2018. ápr. 26. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
#18 De pont ez az, hogy egy papír aláírásával egy rakat ügyintézést meg lehet előzni. (Bejegyzett élettársi viszonyt már jó ideje nem lehet kötni, csak azonos neműeknek.)
2018. ápr. 26. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!