Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szakítottunk a barátommal! 15...

Szakítottunk a barátommal! 15 hetes kismama vagyok. Apasági nyilatkozat van. De párom labilis! Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

Párommal nincs mit tenni menthetetlen a kapcsolatunk.

Egyfokytába veszekedünk.

De a legnagyobb probléma hogy nem bírja abbahagyni.

Nincs tekintettel az állapotomra.

Nem fogok idegroncs lenno és úgy döntöttem szakítunk.

De párom nem akar.

Ő úgy gondolja miután vérig sért utána bocsánatot kér és minden megoldódott.

Megelégeltem ezt.


Apasági nyilatkozat van.

Benne van hogy mik az ő jogai.

És mik az enyémek vele szemben.

Ugye tartásdíjra kötelezhetem.

Ha nem vagyunk együtt.

De nem tudom ezt hogy hajthatom rajta be mert néha elereszt egy egy olyan mondatot hogy akkor keressek (én)mást.

És ő leszrja.Eltűnik az életemből.

Emiatt én bírósági útra akarom vinni az ügyet.

Hogy a gyerekemnek járjon az ami megilletti.


2018. ápr. 25. 12:14
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
De köszi az őszinte választ :)
2018. ápr. 26. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Lehet hogy ők még a változás előtt jegyeztették be, utolsó, hiszen 2009es a változtatás.

Amúgy meg nem mindenki akar házasodni. Sokaknak csak papír, semmi több

2018. ápr. 26. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

15-ös


Elég sokat megéltem ahhoz, hogy tudjam a papír nem old meg semmit.Elváltan ezzel vagyok a legjobban tisztába és még sok-sok elvált ember tisztában van vele, hogy a papírok zöme semmit sem ér ha nincs mögötte szándék.

Igen, nekem olyan értelmem van, hogy felnőtt emberként felelősségteljesen vállaltam gyereket.Van egzisztenciám, nem vagyok kiszolgáltatva a párom kényének kedvének, bár szerencsére semmi ilyen gondunk nincs, de ha elhagyna vagy én őt, nem jelentene gondot, hogy magam neveljem a gyerekem anélkül,hogy ő ezt támogatná.Ja, hogy ezért én már köpni való vagyok, tudom:D


A témára vissza térve.Van apasági, most már tudjuk mindenképp a nevére írják hurrá.Ha nem akar fizetni gyerektartást majd elrendezi ,hogy ne keljen.Sok fifikás ,,apuka" van akinek ez már sikerült.Ha akarja meg fizeti.De gondolom a kérdező várná már most a ,,tartásdíjat" ,ha 15 hetes terhesen már ezen vergődik.

2018. ápr. 26. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Nem bejegyzett elettarsi viszonyrol beszeltem. Hanem nyilvantartasba vetelrol mint elettarsak. Ket kulon dolog.
2018. ápr. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!