Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki várja a babáját decemberre?

Ki várja a babáját decemberre?

Figyelt kérdés

Én december 26-ra számoltam.Bár a ciklusaim kiszámíthatatlanok ultrahangos méret alapján számoltam a 40hetet.De még a papíromra csak kérdőjel van rajta a szülés idejéhez...:)

Majd a 12 htes ultrahangon pontosítanak azt mondta a védőnő.


Hogy vagytok kismamák?Milyen tüneteitek vannak?Hamyadik hétbe jártok?

Látszik már?


Én már nagyon izgatott vagyok.:) pedig 2.gyermekünket várjuk.Az első is decemberi születésű volt.De mivel vele bent voltam ősztől a kórházba sajnos...így azt nem éltem át hogy a sok ruhába milyen nagy pocival járkálni a vizsgálatokra.

Remélem most masodszorra nem leszek ennyit kórházba és jobban telik a december.


2018. máj. 22. 13:14
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Kivel mi újság? Mi a héten megyünk UH-ra.


Hogy vagytok?


13-as voltam.

2018. jún. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

Jajjj Kérdező! Ne haragudj, valahogy nem láttam, hogy írtál :(


Igen, aggaszt kicsit a karácsony. Abban bízom, hogy előbb érkezik és szentestére betehetem otthon a fa alá :D

Több okból is azt szeretném, hogy picit előbb érkezzen. Nem akarom, hogy egész életébeb utáljon, mert karácsonykor született... :D sőt! Fokozom, ugyanis ha fiú, akkor még a névnapja is karácsony közeli lesz.


Pénteken megyek genetikai uh-ra, már nagyon várom.


Úgy érzem jövök kifelé az álomkórból, már nem akarok egész nap aludni, csak napjában 2 alkalommal :)

Viszont furcsa mód most kezdek el igazán émelyegni. Eddig nem igazán volt ezzel bajom, de az elmúlt napokban többször is erős hányingerrel küzdöttem meg.

Rutinosabb anyukák! Ilyen van, hogy a kismama a második trimeszterben/ahhoz közel kezd el hányni?

2018. jún. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

Ne is mondd, én ma négyszer is hánytam. Ráadásul dolgozok, úgyhogy stresszben vagyok, nehogy rosszul legyek itt bent. :(

Már akkor is hánytam, amikor még a nem várt közelében sem voltam.

Kitartást!

2018. jún. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
13-as voltam. :)
2018. jún. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Sziasztok, 1. válaszoló vagyok, köszönöm kedves kérdező nálam minden rendben. Csak az állandó álmosságérzet elmúlhatna már, mert itt a nyár és én semmi értelmeset nem tudok csinálni, mert szinte átalszom a délutánokat. Ma vagyok pont 15. hetes. Majd csak 4 hét múlva megyek legközelebb UH-ra és már izgatottan várom. Azt hiszem minden héten elmennék, ha lehetne :) Hatalmas élmény volt a 12. UH is, na meg a nemére is nagyon kíváncsi vagyok már. Ki mit szeretne? Mi lánypártiak vagyunk, de persze 2 év sikertelen próbálkozás után, örülünk, hogy egyáltalán lehet gyerekünk. Mindenkinek örömteli babavárást kívánok!
2018. jún. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

Sziasztok.

Mi december 20-ra várjuk a második gyermekünket. Nagyon aggódom a karácsony miatt. Ti hogy oldjátok majd meg? Én nem igazán szeretném ha oda csődülne hozzánk Karácsonykor mindenki :(

De tudom sajnos ebből még sertődés lesz. Szeretném előre letisztázni a dolgokat :(

2018. aug. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Az odacsődülést hogy érted? Karácsonyi ebéd/vacsi, vagy csak babanézőbe?


Nekem bemódosították, a terminust. Dec 25-ről, dec 21-re. Nálunk ő az első baba. Próbálok rá hatni, hogy dec 17 legyen az ő napja, hogy karácsonyra otthon lehessünk. Meglátjuk mennyire veszi komolyan a szülői tekintélyem... :D

Én egyáltalán nem akarok karácsonykor magunk körül rokonokat látni. Két oldalról nagyszülők, illetve testvéreink tehetnek egy gyors látogatást. De ennyi.

Ha szerencsék lesz és karácsonyra otthon leszünk, akkor szeretném megélni hármasban ezt az ünnepet. Úgy se nagyon lesz főzés, sütés szerintem.. :D lesz nekem más dolgom is. Ha meg kicsit késik, akkor meg azért nem lesz nagy főzés, sütés, mert szerintem addigra örülni fogok ha egyedül felállok a fotelből.. :D


Amúgy szerintem akár már most tisztázhatnátok a családdal és akkor mire érkezik a legkisebb, addigra megemésztik.


Tudjátok már a nemét? :)

Nekünk fiú, Dávid baba. Kislányt szerettünk volna, de úgy döntöttünk,így is hazavisszük :P


#8 voltam

2018. aug. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

:D nekünk kislány lesz :) még nem tudjuk a nevét de lányra vagytunk :)

Igen erre gondoltam, nálunk szokott összeülni a család :S

De egyáltalán nem vágyom rá, hogy friss gátsebbel, a mellemből csorgó tejjel kelljen kerülgetni az embereket.

Én már tudom milyen ez azert is nem vágyom :(

2018. aug. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Nem lehet egyszerű családod, ha már most tudod, hogy ebből sértődés lesz. Ezt meg kéne érteniük :(


Tényleg csak azt tudom javasolni, hogy már most nyáron toljátok le a torkukon a hírt, hogy karácsonyig megemésszék.

Bár az is fura, hogy mondani kell. Eszembe sem jutna egy frissen szült nőnek oda ülni a nyakára több órára.


Gratulálok a kislányhoz! :) Az első is lány, vagy ő a nagy és okos bátyó, aki majd vigyázhat a hugira? :)

2018. aug. 6. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Sajnos valóban nem egyszerű, megpróbálom nyár végén a tudtukra adni :( egyébként nekem sem jutna eszembe még a testvéremhez sem oda menni ha épp szült és örül, bogy otthon van.


Egyébként egy nagyon cuki okos nagylányunk van 3,5 éves:)

2018. aug. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!