Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki várja a babáját decemberre?

Ki várja a babáját decemberre?

Figyelt kérdés

Én december 26-ra számoltam.Bár a ciklusaim kiszámíthatatlanok ultrahangos méret alapján számoltam a 40hetet.De még a papíromra csak kérdőjel van rajta a szülés idejéhez...:)

Majd a 12 htes ultrahangon pontosítanak azt mondta a védőnő.


Hogy vagytok kismamák?Milyen tüneteitek vannak?Hamyadik hétbe jártok?

Látszik már?


Én már nagyon izgatott vagyok.:) pedig 2.gyermekünket várjuk.Az első is decemberi születésű volt.De mivel vele bent voltam ősztől a kórházba sajnos...így azt nem éltem át hogy a sok ruhába milyen nagy pocival járkálni a vizsgálatokra.

Remélem most masodszorra nem leszek ennyit kórházba és jobban telik a december.


2018. máj. 22. 13:14
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:

#4 vagyok. En igy, hogy tudom, hogy ez is csaszar lesz, igy nem felek tole. Szerencsere csak jo tapasztalatom van.


Viszont, tegnap telefonaltak, hogy csutortokon elmarad az uh, mert a szonografusunkat baleset erte sajnos. Makd csak jovohet szerdan mehetunk es mas csinalja. Kar, hogy igy alakult... :/

2018. máj. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
Sajnálom...
2018. máj. 23. 10:19
 13/30 anonim ***** válasza:

Szia! :)


Én is decemberre várom a babámat, de hogy pontosan mikorra, azt nem tudom. Kétszer voltam eddig UH-n, ráadásul két különböző dokinál, de egyik sem mondott semmit erre vonatkozólag.

Kizárólag internetes klakulátorok segítségével tudtam számolni, így a december közepe tűnik reálisnak, persze ki tudja. :)


Émelygés, hányinger, hányás, álmosság, ingerlékenység - ezek a leggyakoribb tünetek, de a hasamat is szoktam néha érezni.

Eléggé hamar felkapom a vizet, érzékeny vagyok, de még nem sírtam. :)


A 12. heti UH-n én is többet fogok tudni. :)


Boldog babavárást! :)

2018. máj. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
Jó sokan vagyunk :)igen majd a 12.heti uhangon kiderül.
2018. máj. 23. 12:59
 15/30 narancs223 ***** válasza:
Szia! Én Dec.20ra vagyok kiírva, tegnap bekellett menni mert felfázásos tüneteim voltak de a babuci jól van,lehet a növekedés miatt is nyomja mert már jó,hányinger hányás nem volt csak az elejénegyhétig undorodtam pár ételtől, csütörtökpn megyek a dokimhoz vissza aki kiszámolja hogy mikor menjek a 12hetes uh-ra, tegnap mérték 41mm 😍már nagyon várjuk, elöző sikertelen volt és van egy lassan két éves lányom, kérdező te hogy vagy?? 🙂
2018. máj. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Köszönöm szépen jól :)

Lehet hogy túl jól néha aggódom is hogy minden rendben van e odabent...

De remélem igen.Holnap töltöm a 10. hetet uúgyhogy még 2 hét a 12.ultrahang.Nagyon várom és félek is picit.

Az álmosság meg van meg az éhség :) Semmi más tünetem nincs.Már a pattanások múlnak amik 7.hét körül jittek ki rjtam...

Érdekes hogy az elöző terhességemnél volt az arccsontomnál pont középen egy piros folt ami csak szülés után múlt el most az állam felett pirosodott be az a kis mélyedés ...akárhogy hidratálom,nem múlik..:) érdekes.

Meg amit még észre vettem volt nekem az elöző terhességemnél a linea negra.

Szülés után elmúlt.Nem látszódott.Most látni lehet :)ez nem új még ez a régi erösödött meg egy kicsit.

És ti kismamák hogy vagytok?

Gondoltok már a szülésre?:)én egyre többet pedig hol van még...:)

2018. máj. 29. 05:04
 17/30 anonim ***** válasza:

Szia! :)


13-as vagyok.


A tizedik hétben járok én is. Az émelygés továbbra is fennáll, fáj a fejem, álmos vagyok, nem bírom a meleget. Sok a pattanásom, nem igazán akarnak múlni.

Két hét múlva megyek UH-ra én is. :)


Te is izgulsz, igaz? :)

2018. máj. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:

Szia ! Igen nagxon izgulok.az arcomon elmultak a patik de a hátamat ma láttam a tükörbe hogy tele van.:((azt mondják a babaonák akkor lányt jeleznek...nem tudom az biztos a fiammal 5 éve nem volt ilyen...


Izgulok igen.számoloma napokat.Nekem émelygés már nincs 8.hét óta.

Fejfájás van es nagyon izzadok.

2018. máj. 29. 14:06
 19/30 anonim ***** válasza:

Én is jól vagyok. (Mi várjuk dec 25-re)

Hétfőn voltam 9+6, akkor voltam uh-n, de a dokim méret alapján 10+1-nek mondta.

Igazából nincs jelentőssége :)

Nekem amúgy sem volt túl pontos az utolsó mensim, és barnázgattam is előtte, így nehéz megmondani melyik az utolsó menstruáció első napja.


Alig vártam a hétfői uh-t, mert egy rakás tünetem eltűnt. De szerencsére minden rendben. Jött néhány új tünet, farkas éhség és kezelhetetlen álomkór.


Képzeljétek pár napja egyetlen megállót mentem az 1-es villamossal, és állva elaludtam egy pillanatra... :D


Ki hova megy a 12 hetes genetikai uh-ra? Nekem a dokim a villa medicinát ajánlotta így végül oda megyek, de első körben az istenhegyit néztem ki.

2018. máj. 30. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:

Egy kicsit megnyugtattál akkor remélem nekem sincs semmi baj.:)

:) gondolom neked ia eszedbe jutott már hogy pont karácsonykor?:)vagy jo lenne előtte vagy utána :) szülni.:)

2018. máj. 30. 10:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!