Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egyszer csak megtörténik, és...

Egyszer csak megtörténik, és kész?

Figyelt kérdés

Leírhatnátok a tapasztalatokat. Mert ez olyan megfoghatatlan a számomra. Hosszú hónapok próbálkozásai alatt a világon semmi nem történik, csak mindig újra jön a havi vérzés, aztán egyszer csak, mint derült égből a villácsapás, jön a terhesség?


Kell-e ehhez tenni valami extra dolgot? Értem ez alatt az együttlétek időzítését, és gyakoriságát. Nem értem, hogy ha pl. 5 hónap alatt a világon semmi nem történt, akkor hogyan lehet, hogy egyszer csak a 9.ben majd igen? Ez ekkora szerencse játék lenne, vagy mi? (Most arra az esetre gondolok, ahol nincsenek a párnak meddőségi problémái.) Hány hónapnyi próbálkozásig lehet még abban reménykedni, hogy egyszer csak jön a baba, ha eddig sem történt semmi?


2018. máj. 27. 21:26
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
53%

Ne görcsöljetek rá.:)amennyiszer ezt hallod és olvasod ez olyan igaz.Első babánk első hónapban fogant nem is gondoltuk a második mivel annyira akartuk az 5.hónapban fogant.egy alkalmat voltunk úgy és az ovu rlőtt 4 nappal!!!!!!kész csoda volt.én már gondolni se mertem rá...

Mar ugy terveztuk visszamegyek dolgozni és majd egy két év után ujra probáljuk...de összejött.most 10 hetes vagyok.:) minden jót.

2018. máj. 28. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Te is biztosan hallottál már olyan megtörtént sztorikat hogy egészséges párnak jó ideig nem jött össze a baba. Majd miután letettek rola egyszer csak összejött. Mondják erre hogy rágörcsölt. Ugye? Én viszont a folyamat több oldalát is el tudom képzelni. Pl mikor lépten nyomon várod a babát, figyeled a tested, álmodozol a terhességről hogy milyen, a pillanat mikor tudatosul, mikor meglátod a pozitív tesztet... ez mind már azt üzeni a testednek, szervezetednek, agyadnak hogy TERHES vagy! Ezáltal nem jön létre a baba fogantatása. Ha srtessz, ha bármi, egy próbát megér 🙂
2018. máj. 28. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

16 vagyok

Szerintem valahol a kettő között. Vezess mondjuk menzesz naptárt hogy lásd kb mikor lehet pergetésed és abban a pár napban legyetek legalább egyszer együtt.

2018. máj. 28. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
58%
Én olyan fajta vagyok, aki nem tud nem foglalkozni azzal, amit éppen szeretne, szóval már egyből izgultam, hogy most sikerült-e, figyelgettem magam. Mégis összejött elsőre mindháromszor, szóval ebben én nem hiszek. De biztos könnyebb annak a várakozás, aki el tudja engedni a dolgot, nekem az a két hét is hosszú volt, ami eltelt az ovutól a nemvártig (nem is bírtam kivárni, mindig teszteltem előbb, bármennyire is úgy voltam vele előre, hogy nem fogok).
2018. máj. 28. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2018. máj. 28. 08:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!