Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes vagyok és nem kell a...

Terhes vagyok és nem kell a férjemnek a baba, mit csináljak? Azt akarja hogy vetessem el de én nem akarom elvetetni. Valahogy nem lehetne megszerettetni vele a babát?

Figyelt kérdés
2018. jún. 1. 11:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Gondolj bele, eddig te is azon az állásponton voltál h nem akarsz gyereket. Akkor neki most hirtelen miért kéne akarta ha eddig együtt nem akartatok?? Benned most feltört az anyai ösztön, benne az apai nem. Rossz idözités és szivás...vagy elveteted és megprobálod ezt a tüskét elfelejteni h miatta vetetted el, vagy megtartod és tuti elhagy, hiszen nem eröltetheted rá amit nem akar...
2018. jún. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én enlékeztetném rá, hogy mindketten ott voltunk, mikor a gyerek megfogant. Ha valaki komolyan veszi a védekezést az a legritkább esetben lesz terhes.


Miután közölném vele, hogy ketten hoztuk össze, én felemelt fejjel összepakolnám a cuccom és távoznék.


Erőltetni tényleg nem szabad. Mert a gyereknek nincs szüksége olyan apára, akinek nem kell. Ha te tényleg vágysz rá, akkor vágj bele egyedül.


Légy erős!

2018. jún. 2. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Kérdező, végül hogy alakult?
2020. aug. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!