Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek mi lenne a helyes...

Szerintetek mi lenne a helyes döntés? Egyáltalán nem akarok gyereket.

Figyelt kérdés
Tényleg döntésképtelen vagyok, kétlem hogy jól kijövök ebből a helyzetből. Akaratom ellenére estem teherbe, a hátam közepére nem kívánom az egészet, nem vagyok felkészülve sem lelkileg sem anyagilag. Nem hiszem hogy tudnék jó anyaként viselkedni. Azzal a tudattal sem akarok együtt élni hogy eldobtam magamtól a gyerekemet, gondolni sem mertem arra hogy ez megtörténik. Megölni nem akarom, lehet inkább magamat kellene miután szülök de akkor meg a gyerek életét befolyásolná ha megtudná mi történt az édesanyjával. Nem akarok neki se rosszat tényleg de nem szerepelt a terveim közt a terhesség legalábbis nem a közeljövőben és nem ilyen körülmények között. Sajnos erőszak útján történt a dolog, fogalmam sincs mi lenne a helyes de undorodom magamtól, a kapcsolattól, mindentől amit az idióta társadalom erőltet a nőkre és férfiakra egyaránt. Úgyis ítélkezés lesz a vége érzem bárhogy is döntök.
2018. júl. 16. 22:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%
Érdekes... Ha engem valaki megerőszakol,feljelentem,orvosi vizsgálat és 72órás tabletta...
2018. júl. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
77%
#11 Ha stresszes, sokkos állapotban tisztán bírsz gondolkodni, akkor persze. De tekintve, hogy itthon nem kapni recept nélkül, mert az orvosok fenntartják maguknak a jogot, hogy megtartsák a "védekezni kellett volna, kishölgy" prédikációt, szerintem én is megkockáztatnám, hogy kihagyom. Kicsit több együttérzést.
2018. júl. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
23%
Az alapján, amit leírtál, én örökbe adnám. Nem ölöd meg, így tudsz majd tükörbe nézni, ő meg szerető családba kerül.
2018. júl. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!