Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szoptatás pro és kontra? Nem...

Szoptatás pro és kontra? Nem vagyok benne biztos hogy ezt akarom.

Figyelt kérdés

Elég sok nyűg van a szoptatással ahogy utánaolvastam

És még azt sem tudja az ember mennyit eszik a baba le se lehet ellenőrizni

folyton fejni kell mint egy fejős tehén

nem éreztem sose egy meghitt dolognak ahogy a baba lóg a cicin

anyum régebben szoptatta öcsém láttam de nem volt pozitív nekem


Ráadásul 20 leszek mire szülök

fiatal vagyok és féltem a melleim

csak 2,5kilot hiztam eddig 27 hetes leszek és mégis van egy stria a ball mellemen..


2018. júl. 17. 14:08
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
23%
Persze utána a melled sem lesz olyan, mint régen. Aki ezt állítja az csak szeretné. Nekem például akkora lett, mint egy szúnyogcsípés, dehát ez van. Lógni nem fog. Ja, 4 hónapig szoptattam.
2018. júl. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Utolso, megkerdezheten mitol ment ossze a melled? ( Ha jol ertetten) nem fogyokurztal veletlen?
2018. júl. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim válasza:
Nekem sokkal macerásabb volt a szoptatás és drágább is mint a tápszer. Undorodtam a szoptatás gondolatától is de amikor megszületett a pici eszembe se jutott semmi ezzel kapcsolatban, hozták cicire tették ennyi. De mindegy ki mit mond hiszen nyilván utána jársz a témának szakemberektől kérdezel és ezalapján döntesz
2018. szept. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!