Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ősszel-télen várandós anyukák,...

Ősszel-télen várandós anyukák, mennyi és milyen ruhátok volt nagy pocakkal? Télikabát?

Figyelt kérdés

Most lenne lehetőségem válogatni , vásárolni többféle ruhát egyszerre. Főleg olyanok esetében érdekel, hogy mennyi felsőt-nadrágot hordtak felváltva, akik dolgozni jártak és muszáj volt rendes kismama ruhákat felvenni. (tehát nem opció, hogy otthon leggings és a férjem pólóiban kihúzom) Nyáron ugye könnyebb , mert kis lenge egyberuhákkal megoldható a dolog, nem is kell feltétlen kismama boltból legyen. Télikabát is kérdés, kell e nem kell, megoldható e mással? Ha szimplán nagyobb méretű kabátot veszek majd, az nem lesz e vállban és mindenhol máshol is oltári nagy?

Pólóból felsőből csak hosszúujjú kell, vagy kell rövid is?



2018. aug. 16. 07:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Én nem vettem plusz kabátot mert olyan szinten volt egész télen melegem a hormonok miatt hogy sosem cipzáraztam össze a kabátom. A kismama farmer az atléta és 1 plusz pocakmelegítő elég volt nekem. Most szintén terhes vagyok és nem fogok most sem kabit venni.

Van egy bővebb őszi. De hatalmasnak éreztem benne magam. Olyan mintha egy sátrat vinnék magamon 😂😂

2018. aug. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

En csak a kabat kerdesre reagalnek;

November 8-an szultem, nem vetem telikabatit, a regit eselytelen volt behuznom, viszont beszereztem egy pelerint, az ala vettem fel tobb reteget, na de a terhesseg vegen mar nem maszkaltam ossze vissza :)

2018. aug. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy nekem vannak nagyobbjaim akikkel muszáj lesz kirándulni jönni menni még télen is . Ha csak kiszállnék beszállnék autóból vagy boltba hivatalba stb helyekre akkor biztosan nem vennék kabátot, mert én is olyan vagyok terhesen hogy baromi melegem van.

De a hm ben is 15 ezer egy kabát...az se túl olcsó tekintve hogy többet nem fog kelleni...lehet megpróbálok használtan nézni, hátha szerencsém lesz

2018. aug. 16. 11:27
 14/16 anonim ***** válasza:

én csak 1 kismama farmert vettem magamnak! Plusz kismama harisnyát! Szerencsére a télikabátom is beért, úgyhogy nem kellett váltanom! Április 22 születésű a fiam

jelenleg kb. 7 hetes vagyok elvileg, ma megyek orvoshoz..kiváncsi leszek most is kibírom e ugyanabba a télikabátban :D mivel elvileg második terhességnél nagyobb a pocak, pedig az elsőnél is nagy csúcsos hasam volt :D

2018. aug. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
December közepén szultem. Magas vagyok, nagyok a melleim, így elég necces normalis kabatot talalni, meg sima fazonbol is. Plane terhesen, meg elotte meg is hiztam, szoval... En vettem 2 poncsót, téli vastag, szép szürke ill egy bézs színűt. Mai napig azt használom, ha nincs minusz 10fok télen.
2018. aug. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
kismamafarmer,télen pocak-derék melegitő,kismama harisnya,kabát,vékony polo-pulcsi
2021. aug. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!