Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Főnökötöknek hogy mondtátok...

Főnökötöknek hogy mondtátok el, hogy babát vártok?

Figyelt kérdés

Konkréten kérdezem, milyen szavakkal? :D Leültetek velük, hogy mondani akartok valamit, és?

"Terhes vagyok", "babát várok", "várandós vagyok", vagy mi?

Tudom, hogy hülye kérdés, csak valahogy annyira fura lesz ez a beszélgetés az 55 éves férfi főnökömmel, akivel amúgy nincs túl sok közünk egymáshoz. :D


Ti hogyan mondtátok el?


2018. aug. 28. 11:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Bementem az irodájába és megkérdeztem ráér e 10 percre beszélgetni. Becsuktuk az ajtókat és rákérdezett mit akarok mondani. Én meg elmondtam hogy Erika 8 hetes terhes vagyok, és ettől függetlenül továbbiakban is számíthatsz rám, de azt akartam hogy minél előbb megtudd ezt. Nagyon rendes volt, és megnyugodott, mert azt hitte nem vállalom a munkát. Szeptemberben megyek vissza dolgozni gyesen vagyok.
2018. aug. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon jó főnököm van, és nagyon jó vele a kapcsolat. Épp irodaköltözés előtt álltunk, amikor a terhesség megállapítás után egyik nap végre kettesben maradtunk az irodában, és csak annyit kérdeztem tőle, hogy vajon az új iroda bababarát lesz? :)

szerintem jobban örült, mint mikor én megláttam a pozitív tesztet :D

pénzügyes vagyok, így amíg csak tudok maradok, aztán otthonról folytatom a munkát,aztán majd meglátjuk a babó mennyire lesz együttműködő.

most már 21 hetes vagyok, és még senki nem jött rá, ez a mi kis titkunk az irodában :D

jah,amúgy 50es és férfi. 6 éve dolgozom itt, tisztában volt vele, hogy előbb-utóbb babázni fogok. szerencsés vagyok.

2018. aug. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én nagyon féltem az egésztől.

Főnökömről annyit: 42 éves férfi, szerintem életében nem volt barátnője sem, gyerekeket kifejezetten ellenzi is.

2 éve vagyok itt az irodában. Szereti rám bízni a munkákat, míg ő erre-arra mászkál. Ketten dolgozunk, igazából nincs bajom vele, magánéletről is simán szoktunk beszélgetni, én is, ő is ismeri a másik mindennapjait.


Hétfői nap elé álltam (vasárnap volt a születésnapja), hogy szeretném felköszönteni, és 2 dolgot megbeszélni.

Az egyik, hogy párom kórházba került, és mikor kiengedik kell 1 nap szabi, hogy hazavigyem.

A másik, pedig hogy úgy tűnik kell nekem jövőre egy kis plussz szabi. úgy 2évnyi. Nézett rám bután. Mondom az a helyzet, hogy kisbabát várunk. Na ott elfehéredett. egy félperces levegőkapkodó szünet után megkérdezte, hogy meddig szeretnék még dolgozni. Mondtam amíg csak tudok, én februárig tervezem. Ott kicsit visszajött a színe, megkönnyebbült.

visszamentem az irodámba, majd egy fél óra múlva odajött hozzám, hogy nagyon gratulál, és hogy ha kell valamiben segíteni csak szóljak. Azóta sokszor megkérdezte már, hogy vagyok :)

2018. aug. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!