Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan, aki nagy...

Van itt olyan, aki nagy túlsúllyal kezdte a terhességét, és pl. terhességi diabétesz diéta miatt nem hízott semmit vagy még fogyott is a terhessége alatt? Egészséges lett a baba?

Figyelt kérdés
Komoly túlsúlyom van, és előző terhességeim alatt terhességi cukorbeteg voltam, ezért most azonnal elkezdtem a diétát, amint pozitív lett a teszt. Kicsit fogyni kezdtem, ami természetes, de úgy tudom, a babának árthat. Erről kinek mit mondott az orvosa?
2018. nov. 11. 21:23
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Miért nem csak a kérdező döntheti el, hogy egy válasz hasznos vagy nem? Én mindenki válaszát hasznosnak jelöltem, szerintem szégyellheti magát, aki nem hasznosnak ítélte, nem is értem. A kérdésre válaszolt mindenki, és azt, amire kíváncsi voltam. Szomorú, megkeseredett ember lehet, aki körbejár és elvtelenül és értelmetlenül lepontozgat. Gondolom, az ő válaszát is lepontozták valahol, talán így vesz elégtételt.....
2018. nov. 12. 23:07
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy olyan pontozta le. Lehet épp egy 60 kilós, aki rengeteget szenvedett azért,hogy ennyi legyen a súlya,és aki szerint a 80-90-100 kilós kismamák undorító, akarat gyenge teremtmények. 1- es válaszoló voltam.
2018. nov. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Akaratgyengék valószínűleg, undorítóak biztosan nem.


Lehet, hogy igazad van, de akkor sem tudja értelmezni az oldalt, aki ezért pontozott lefelé, hiszen nem az volt a kérdés, hogy szerinte helyes-e nagy túlsúllyal belevágni egy terhességbe, hanem hogy a konkrét kérdésre adekvát, hasznosítható választ adtak-e. És ez egyértelműen igy van ebben az esetben.

2018. nov. 13. 08:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!