Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van akinél csak hányinger...

Van akinél csak hányinger volt, de hányás nem?

Figyelt kérdés
6 hetes vagyok kb 1 hete gyötör a hányinger. Hét elején azt hittem, rosszabbodni fog, és mostanra kihányok majd mindent, de nem rosszabodott. Pedig már komolyan mondom, jobb lenne, mert legalább abból tudnám, hogy minden rendben van odabent...
2018. nov. 15. 09:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én csak egy nap hánytam kilenc hetesen, akkor kétszer is, de az inkább gyomorrontásos hányás volt. Amúgy hányingerem az ötödik hét végétől kb a 16. hétig tartott, a legdurvábban a 9-10 környékén. Néha én is azt kívántam, bárcsak tudnék hányni, hogy legalább egy kicsit megkönnyebbüljek. De baba attól rendben volt, most vagyunk 27 hetesek.
2018. nov. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
9 hetes vagyok. Egyik nap durva hanyinger gyotor, masnap semmi.. Nem hánytam egyszersem szerencsere :)
2018. nov. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!