Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyáron némelyik kismama,...

Nyáron némelyik kismama, miért vesz fel olyan nadrágot, meg pólót, amiből teljesen, vagy félig látszik ki a pocakja?

Figyelt kérdés
2018. dec. 30. 18:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Azért az elég durva, ha valaki olyan anyagi helyzetre vállal gyereket, hogy nincs pénze három db bő pólót venni magának... én kétlem, hogy ez lenne az ok. Vagy remélem leginkább. Szerintem szimplán ez tetszik neki. Nekem is fura, de tulajdonképpen baromira nem érdekel, ki mit aggat magára
2018. dec. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
71%

Én sétálgatni meg itthonra nyáron végig olyan (csinos, hippis) felsőben voltam, ami csak mell alá ér? Hogy miért? Nos, a válasz már-már kvantumfizikai magaslatokat súrol és biztosan nagyon meglepő lesz: melegen volt és pont leszartam, hogy ismeretlenek mit gondolnak rólam.


Amúgy az nagyon mókás, hogy egyeseknek az igénytelenség itt kezdődik, de az rendben van, hogy a férj pólóiban mászkáljanak. Na én azt maximum pizsamának használtam.

2018. dec. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem sincs azzal baj az ő dolguk mit vesznek fel, pont hogy a nagy bő ruhák, meg férfipólók az igénytelenek. Alap, hogy nem xl-es felsőket kapok fel, hogy a hasam takarjam, nem szégyen ez. A férjeknek sem hiszem hogy ez jönne be...
2018. dec. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Mint Rubint Reka anno terhesen a vaci piacon... 😂 Csinos, meg minden, de akkor is Uber gaz volt 7-8 honaposan forro naciban es topban teljesen kitett hassal.

Nem tudom, miert csinaljak ezt egyesek. Szerintem feltunesi viszketegseg.

2018. dec. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
46%
Egyetértek, szerintem is iszonyú gaz, mikor terhes “nők” öltözködnek úgy sokszor, mint a tinilanyok, hogy kilóg a hasuk a pólóból... Szerintem alapból is gáz ez az öltözködési stilus, hogy kitesszük a fél mindenünket a ruhából, de a terhes nőknél ez még borzasztóbb. Nekem speciel az is visszataszító, mikor totalisan, egy az egyben átlátszó, baromi szűk fehér pólót vesz fel a kismama, amin az egesz hasa átlátszik és épp csak nem reped szét a hasán az a póló, csak hogy mindneki lássa, ő terhes... Mintha ez valami dicsőség lenne. Szóval én nem értem egyes terhes nőket, de szerencsére nem is kell megertenem.
2018. dec. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
még csak 25 éves vagyok, de számomra tiniken se tetszik ez a segg és has villantás :D jójó persze, mindenki hordjon azt, amiben jól érzi magát...de amikor 90+kg is felhúzza 😮😲bár a 40kg-s lányokon se tetszik
2018. dec. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!