Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon ki fogok készülni 3...

Nagyon ki fogok készülni 3 kisbabától? (Bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Augusztusban szültem 2 szépséges kislányt. A menzeszem nem akart helyreállni, de mondta a doki, hogy semmi baj, ez ilyenkor természetes. Megnyugodtam, hogy akkor nincsen semmi baj, éltem a kis életem. Viszont még most sem állt helyre, így bementem újra a dokihoz. Kiderült, hogy megint várandós vagyok. Nagyon kiborultam, hogy mit fogunk kezdeni még egy babával a kettő mellett...

Az meg a pláne az egészben, hogy sajnos császároztak, és a doki azt javasolta, hogy ne tartsam meg a babát, mivel nagy az esélye a hasfal repedésének.

Bevallom, hogy nem szeretném elvetetni egyáltalán, de nagyon félek. Volt már valaki esetleg hasonló cipőben?


2019. jan. 10. 21:32
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
64%

Eleinte kikészülsz, aztán szuperjól lefoglalják egymást, és egyszerre túl fogtok esni az összes nehéz ponton, nem kell 3 évente újra kezdeni.

Mire oviba megy a legkisebb, ezerszer jobb lesz, mikor kezdik a sulit, mindenki rád mutogat, hogy neked könnyű.

Csak addig kell kibírni fél lábon. 🤗

Egy évig lesz baba, 3 éves korig totyogós. Ez biztos, úgyhogy nem fogsz életed végéig 3 babával szenvedni. 😁

2019. jan. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 A kérdező kommentje:

Huha, közben írtatok páran!

Köszönöm a tanácsokat, dokit mindenféleképpen váltok. Valóban nem akarom elhinni én sem, még most se fogtam fel, hogy tényleg várandós vagyok.

2019. jan. 10. 21:55
 13/40 anonim ***** válasza:
55%

Kicsit sántít a dolog, mert ha szoptatsz, akkor normális, hogy nem menstruálsz.


Piszkosul nehéz lehet 3 kicsivel, de én nem tudnám elvetetni.

2019. jan. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 A kérdező kommentje:
#11-es, és minden hasonló kommentelő, köszönöm! Pont ezt szerettem volna, ha valakik más nézőszempontokat adnak. Mondjuk az valóban elég nagy előny, hogy a tananyagban egyszerre tudnék majd segíteni nekik :)
2019. jan. 10. 21:58
 15/40 anonim ***** válasza:
36%
Ha szoptatsz, miért vártad, hogy helyre álljon a menzeszed? Ez így érdekes. A legtöbb nő nem menstruál szoptatás alatt.
2019. jan. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 A kérdező kommentje:

Nem normális, hogy nem menstruálsz. Legalább jelzésértékűnek kell, hogy legyen. Ez egy olyan mítosz, minthogy szoptatás alatt nem eshetsz teherbe. Sokaknak lett így 2. gyerek.

Persze, biztos van olyan, aki nem menstruál, de van olyan is, aki terhesség alatt minimálisan menstruál...sajnos a szervezetünk nem úgy működik, ahogy kellene.

2019. jan. 10. 22:00
 17/40 anonim ***** válasza:
69%
Ezt a marhaságot honnan szedes kérdező. Szoptatás alatt teljesen normális, hogy nincs vérzés.
2019. jan. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 A kérdező kommentje:
Hát, én nem tudom, hogy ti hogy nem menstruáltatok. Szülés után egy hónappal belőlem ömlött a vér...
2019. jan. 10. 22:10
 19/40 anonim ***** válasza:
15%
Akkor a hiba a te készülékedben van kérdező. Semmilyen vérzésnek nem kell lennie, ha valaki rendszeresen szoptat. Persze előfordulhat pecsételés, de az hormon probléma.
2019. jan. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
100%

Ne vicceljetek már..:D

5 hónappal szülés után beállt a menstruációm a szokott menetrendre pedig anyatejes babám volt sőt, még most is szoptatom 13 hónaposan.

2019. jan. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!