Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon ki fogok készülni 3...

Nagyon ki fogok készülni 3 kisbabától? (Bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Augusztusban szültem 2 szépséges kislányt. A menzeszem nem akart helyreállni, de mondta a doki, hogy semmi baj, ez ilyenkor természetes. Megnyugodtam, hogy akkor nincsen semmi baj, éltem a kis életem. Viszont még most sem állt helyre, így bementem újra a dokihoz. Kiderült, hogy megint várandós vagyok. Nagyon kiborultam, hogy mit fogunk kezdeni még egy babával a kettő mellett...

Az meg a pláne az egészben, hogy sajnos császároztak, és a doki azt javasolta, hogy ne tartsam meg a babát, mivel nagy az esélye a hasfal repedésének.

Bevallom, hogy nem szeretném elvetetni egyáltalán, de nagyon félek. Volt már valaki esetleg hasonló cipőben?


2019. jan. 10. 21:32
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
36%
En Abbol “ olvastam”, hogy te /ti irtad/irtatok, hogy “ ide jon sirni”. Na mind1. Nektek csak savanyu a szolo ugy latszik.
2019. jan. 11. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
100%
Szia. 5 lanyom van es swmmi bajom nem lett tóluk 😂😂😂 pedig az elso ket szules kozott 13 honap colt csak. Nyugi mi nők erosek vagyunk. Foleg ha a gyerekekrol van sto! Kitartas. Menni fog. Bizz magadban es a gyerkocokben!!!
2019. jan. 11. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is gyanús, hogy a dupla védekezés pont kiütötte egymást, azaz a krém gyengítette a gumi anyagát.

Az, hogy valaki menstruál-e szoptatás alatt meg teljesen egyéni. Van, akinek rögtön megjön a gyermekágyi után, valakinek megjön az első, de utána hosszú szünet, valakinek 3-6-8... stb. hónapra jön meg, ahogy csökken a szoptatások száma, átaludja a baba az éjszakát, hozzátáplálni kezd... stb., és bizony van, akinek nem jön meg évekig se, ha addig szoptat. És mindegyik normális. De védekezni mindig kell, mert a peteérés lehet.

Sokan vállaltak már császár után rövid időn belül sikeresen újabb terhességet. De ettől még lehet, hogy a te dokid valami mást is látott nálad ultrahangon. A helyedben én is megkérdeznék egy másik szakvéleményt is.

2019. jan. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 A kérdező kommentje:

Mit képzelsz magadról, hogy ilyet mondasz, hogy megint az ilyen szaporodik? 27 éves vagyok, a párom 32, mindketten diplomás emberek vagyunk, jól fizető pozícióban dolgozunk. Tudatosan vállaltunk gyereket, mert elértük az anyagi biztonságot!

Bocsi, nem írtam, hogy tabit használtam, nem pedig krémet kúpot.

A szitkolódást be lehet fejezni, ugyanis nem azt kérdeztem, hogy megtartsam-e vagy nem, hanem azt, hogy mennyire lesz nehéz.

2019. jan. 11. 08:47
 35/40 A kérdező kommentje:
A rendes válszokat köszönöm szépen, felpontoztam őket :) És mielőtt bárki szidna, senkit nem pontoztam le.
2019. jan. 11. 08:58
 36/40 A kérdező kommentje:
Egyébként persze, segítségem van. Hiszen ott a párom (nem tudom honnan szedték, hogy a párom nem vesz részt a nevelésbe...), és majd később, ha már totyogók lesznek és jóval aktívabb felügyeletet igényelnek, akkor anyukám és anyósom is gyakrabban átjön segíteni. Hála istennek, ebből a szempontból szerencsés vagyok 🙂
2019. jan. 11. 09:02
 37/40 A kérdező kommentje:

Most olvastam csak egy régebbi kommentet, bocsi, h most válaszolok. Nincs facebookom, úgyhogy nem vagyok benne semmilyen csoportba. Lehet, hogy csinálok egyet 🙂

Egyébként 9-10 hetes vagyok most. 😊

2019. jan. 11. 09:09
 38/40 anonim ***** válasza:
0%

" Bocsi, nem írtam, hogy tabit használtam, nem pedig krémet kúpot."


Most akkor melyiket ?? Össze -vissza beszélsz itt tegnap óta, " diplomás " ( 🤣) létedre nem sok értelem szorult beléd.

2019. jan. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 A kérdező kommentje:
Kimaradt a perjel. Nem pedig krémet/kúpot. Bocs. Egyébként a kérdésem nem arról szólt, hogy vitassuk már meg, hogy milyen pharmatexet használtam
2019. jan. 11. 11:16
 40/40 anonim ***** válasza:
69%
38 van pharmatex hüvelytabletta..a kérdező arra gondolt
2019. jan. 12. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!