Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon ki fogok készülni 3...

Nagyon ki fogok készülni 3 kisbabától? (Bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Augusztusban szültem 2 szépséges kislányt. A menzeszem nem akart helyreállni, de mondta a doki, hogy semmi baj, ez ilyenkor természetes. Megnyugodtam, hogy akkor nincsen semmi baj, éltem a kis életem. Viszont még most sem állt helyre, így bementem újra a dokihoz. Kiderült, hogy megint várandós vagyok. Nagyon kiborultam, hogy mit fogunk kezdeni még egy babával a kettő mellett...

Az meg a pláne az egészben, hogy sajnos császároztak, és a doki azt javasolta, hogy ne tartsam meg a babát, mivel nagy az esélye a hasfal repedésének.

Bevallom, hogy nem szeretném elvetetni egyáltalán, de nagyon félek. Volt már valaki esetleg hasonló cipőben?


2019. jan. 10. 21:32
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
89%

jezus...ugyanugy menstrualhat valaki szoptatas mellett...nem torvenyszeru a kimaradt menstruacio

csak normalisnak mondhato, ha valakinek teljesen elmarad anyatejestaplalas alatt

2019. jan. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
84%
Nem is mondta senki, hogy szoptatás alatt nem menstruálhatsz. Csak azt mondtuk, hogy NORMÁLIS, ha nem menstruálsz, mert a nők többsége nem menstruál szoptatás alatt. 3 hónapos a lányom, de még nekem sem jött meg, pedig nagyon kevés a tejem.
2019. jan. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
76%

A pharmatex zsíros....óvszert pedig tilos zsíros/olajos síkosítóval használni, mert meggyengíti az amyagát, és könnyebben szakad aktus közben...

Csak el kellene olvasni mindkét termék tájékoztatóját...

2019. jan. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
23%

Kerdezo nem veletlenul estel teherbe irto hulyesegeket tudsz mondani!

Ha a pharmatex nem is valt be ott az ovszer, es arra hivatkozol hogy hat mar pedig ti jol hasznaltatok es biztos volt rajta egy pici lyuk, ha volt is, hogy kerult ra? Es ha volt akkor az bizony tovabb szakad mikor a parod felhuzza vagy szex kozben amit eszre kellene vennetek vagy ha megsem akkor legalabb szex utan eszreveszitek! Nem letezik hogy mind a ketto csodot mondjon, plane a gumi. Amugy senki nem mondta se azt hogy ne szedj gyogyszert se azt hogy ne szexelj emiatt, csak jobban figyelj oda, ha odafigyeltetek volna akkor most nem nyavajognal itt!!

2019. jan. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
27%

Megint az ilyen szaporodik ...

Lyuk volt a gumin, persze.

2019. jan. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
63%

Amugy jo pofatlanok vagytok, jo hogy nem lebsszatok a kerdezot, mert teherbe mert esni. Ki kellett volna kerni elobb a tisztelt gyakoris iteszek velemenyet gondolom !

Kerdezo! Szerintem marha nehez lesz 3 picivel, de masok is megoldottak , te /ti is megfogjatok vhogy! Segitseged van? Nagyszulok, valaki?

2019. jan. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
30%
26-os nem azert baxak le mert terhes lett te sem tudsz olvasni ugy latom! Hanem bizonygatja higy o bizony rendesen vedekezett aztan idejon sirni hogy jon a 3. Gyerek es hogy ki fog e keszulni. Na ezert!
2019. jan. 11. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
Egyebkent a kerdezonek tudtommal van parja akinek szinten a gyermeke lesz szoval van segitseg hiaba dolgozik de munka utan vagy hetvegen ott van, tovabba megfelelo vedekezes mellett nem esett volna teherbe es most nem itt sirna
2019. jan. 11. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
43%
Es azt hol olvastatok h banja h terhes lett? A kerdese nem az vt h most megtartsa e v sem, hanem h milyen 3 picivel..
2019. jan. 11. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
69%

29-es.

Es azt hol olvastatok h banja h terhes lett? A kerdese nem az vt h most megtartsa e v sem, hanem h milyen 3 picivel..



Te hol olvastal olyat hogy barki irta volna hogy a kerdezo banja es megtartsa vagy sem?? Senki egy szoval ilyet nem mondott ne kombinalj.

2019. jan. 11. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!