Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első trimeszterben melyik...

Első trimeszterben melyik terhes vitamint ajánlanátok?

Figyelt kérdés

5 hetes terhes vagyok.

Az orvos múlt héten magne b6-ot és folsavat (3mg) mondta h szedjem. Meg is vettem ezeket és szedem is.

Ma voltam kontrollon, minden oké szikholyag látszik 2 hét múlva kontroll akkor már a szívdobogás is lesz.


Azt mondta h szedjek multit.


Ti melyiket ajánlanátok?

Ő a gravida vs femibiont ajánlotta.


Nektek melyik vált be?

Aki épp jártas e témában esetleg tudna árakat is írni?


Ha veszek multit akkor pluszba még szedhetem ezt a 3mg folsavat? Nem lesz ez sok?



2019. jan. 29. 08:55
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Nekem is a Femibiont ajánlotta az orvosom és azt is vettem. Tapasztalatom nincs, mert ma van a 2. nap, hogy beveszem.

5+6 hetes kismama

2019. jan. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Mindegyiken rajta van miből mennyi van benne. Érdemes összehasonlítani, mert alig van bennük valami, az orvosom legyintett rájuk. Folsavat, vasat, magnéziumot, kalciumot simán kell szedni melle most vagy majd később, ami így összesen elég húzós árban. Nem biztos , hogy sok folsav van bennük, de ha a 3mg egy tablettában van benne akkor tuti meghaladod. Szerintem bármit is veszel érdemes elvinni és megkérdezni az orvosodtól, hogy miből mennyire lesz még szükség. Nekem a folsav 1mg os, így tudok vele számolni, ha a multiba van.
2019. jan. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Kedves 7-es! És mit láttál az újszülött osztályon ami miatt nem javasolod a gravidát?
2019. jan. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

[link]


Ezt a folsav vitamint adták a gyógyszertárba.

2019. jan. 29. 19:41
 15/16 anonim válasza:
Folsavat nem érdemes szedni, inkább folátot. A GAL + kismama vitamin a legjobb a hazai piacon.
2019. jan. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én Gravidát szedtem az elején, de gyümölcs után (akár órákkal is) garantált volt a hányás, szóval váltottam Elevitre. Tényleg össze kell hasonlítani a bevihető vitaminok mennyiségét és az a helyzet, hogy a Gravida ebben tényleg jó volt, cs k hát...
2019. jan. 31. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!