Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3hetes terhes vagyok. Tegnap...

3hetes terhes vagyok. Tegnap elkeztem barnázni. Elmentem dokihoz. Felírta az Utrogestan-t. Első terhesség. Félek hogy elveszítem a babát! Tervezett a pici. Tanácsok akinek volt már ijen!?

Figyelt kérdés

2019. márc. 22. 07:30
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
78%
Későn foganhatott azért mondta hogy fiatalabb a terhesség! Sok pihenés, kitartás, rengeteg vitaminnal dús étel! Minden rendben lesz :) Vigyàzzatok magatokra!!!
2019. márc. 22. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:

10-ea kommentelő. Hát nemtudtam hogy mérik ezt a terhességet hisz sose volt ilyenem de kőazi moat már világos :D

Huhh rendesen te is belehettél parázva :( jajj de jó :D akkor remélem számomra is van remény! Köszönöm neked hogy írtál !!

2019. márc. 22. 08:12
 13/37 A kérdező kommentje:

Köszönöm a bíztatást! Pihenek . Felse kelek az ágyból csak wcre meg enni.

Nagyon köszönöm hogy megnyugtattatok! 😘

2019. márc. 22. 08:14
 14/37 anonim ***** válasza:
87%
Ne aggodj, en is barnaztam pont olyan 5 het korul. Most jol vagyunk, 7 hetes vagyok es szivhang is van, en is szedem az Utrogestant. Pihenj es probalj lazulni, ha gorcsolsz neha vagy szur a hasad itt ott, ne ilyedj meg mert az normalis.
2019. márc. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:
Rendben! Köszönöm neked! Mijen vitamint szedsz? Mert a doki nekem nem írt fel semmit . Vagy várjam meg míg ő ír fel? Köszi a választ 😊
2019. márc. 22. 08:54
 16/37 anonim ***** válasza:
81%
A progeszteron csak akkor segít ha progeszteron hiányod van.Én napi 6 szemet szedtem,8 hetesen mégis elvetéltem.Ha parázol,ha nem a sors elkerülhetetlen.
2019. márc. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
100%

Én is pecsételtem 5 hetesen, bent is tartottak napokig a kórházban. Kaptam utrogestant, a 18. hétre kellett fokozatosan leépíteni. Még utána 9 hetesen fordult elő egy kevés, meg 16 hetesen pár csepp. Azóta 32 hetes vagyok, minden rendben a babával.

Vitamint nem az orvos ír, azt te veszed magadnak. Én elevitet, kalciumot, C-vitamint és magnéziumot szedek. Ezek nem vénykötelesek. Folsavat és E-vitamint szedtem mellé az első trimeszterben, meg rutascorbint.

2019. márc. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:

Folsavat már érdemes a terhesség előtt szedni, csökkenti az idegrendszeri rendellenességek kialakulását. Amikor már megtudod, hogy terhes vagy, addigra már mindez kialakul. Nem ijesztgetni akarlak, csak arra hívom fel a figyelmet, hogy fontos a vitaminok szedése, már terhesség tervezésétől.


Szerintem minden rendben lesz, a nyugalom fontos, nem kell idegeskedned. Minden megy majd a maga útján.

2019. márc. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
100%

En csak folsavat szedek, terhesvitaminra azt mondta a doki hogy ha nem hanyok es tudok valtozatosan etkezni akkor nem szukseges.

14es voltam

2019. márc. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
100%
5 hetesen én is az orvosnàl kötöttem ki pecsételő vérzés miatt. 3x1 szem utrogestant írt fel azóta közeledünk a 14 héthez és szépen fejlődik ☺️ tudom milyen ez az aggódás de amit most tudsz tenni az az hogy sokag pihensz :)
2019. márc. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!