Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3hetes terhes vagyok. Tegnap...

3hetes terhes vagyok. Tegnap elkeztem barnázni. Elmentem dokihoz. Felírta az Utrogestan-t. Első terhesség. Félek hogy elveszítem a babát! Tervezett a pici. Tanácsok akinek volt már ijen!?

Figyelt kérdés

2019. márc. 22. 07:30
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:
Köszönöm az aggódást. Megvolt az uh. Nem láttak semmit. Modt pisilnem kellett hogy megnézzék pizitív e. Megjegyzem nem is hitték el hogy pizitívat teszteltem...
2019. márc. 25. 12:57
 32/37 A kérdező kommentje:

A baba már eltávozott 😢 iszonyat szarul érzem magam. Az orvosok nem mondtak semmit. Nekem kellett elmennem megkérdezni mi van.

Próbálok pozitív lenni hogy majd legközelebb... Nem tájékoztatnak. Semmit nem mondanak. Mikortól lehet újra próbálkozni? Nagyon szeretném már a babám 😢❤️

2019. márc. 25. 14:41
 33/37 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom ☹️😢 de lehet most ez így jobb is hiszen nem véletlen hogy elment..
2019. márc. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:

Sajnalom kerdezo 😞

Nagyon felhaborito es elszomorito is egyben ahogy az esetedet kezeltek. Mikor nekem volt spontan vetelesem akkor az ovos azt mondta hogy nem kell varni, lehet tovabb probalkozni. Mikor missed ab-om volt amit muvileg fejeztek be akkor az orvos azt mondta hogy a mutet utani kovetkezo menstruaciot varjam meg es aztan lehet probalkozni.

Meg ajanlotta hogy szedjek C,D es E vitamint, szelent, cinket plusz folsavat. Vagy szedj terhes vitamint.

Mielobbi babavarast kivanok neked!

2019. márc. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
24,28as voltam
2019. márc. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 A kérdező kommentje:
Köszönök mindent nektek!!! igyekszem nem feladni
2019. márc. 26. 05:27
 37/37 anonim ***** válasza:
Szia. 10-es vagyok. Nagyon sajnálom! Ne add fel, legközelebb biztos minden rendben lesz! Drukkolok.
2019. ápr. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!