Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3hetes terhes vagyok. Tegnap...

3hetes terhes vagyok. Tegnap elkeztem barnázni. Elmentem dokihoz. Felírta az Utrogestan-t. Első terhesség. Félek hogy elveszítem a babát! Tervezett a pici. Tanácsok akinek volt már ijen!?

Figyelt kérdés

2019. márc. 22. 07:30
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
100%

Hiába feküdtem és vegetáltam először 8 hétig,utána 6 hétig mindkét terhességem befejeződött. Kaptam progeszteront, de az sem segített. A második terhességnél már pozi teszt után mentem laborba ellenőriztetni a progeszteron szintet teljesen jó volt mégis elvetéltem. Olvasok itt csuda sztorikat, hogy gyakorlatilag kivéreznek a kismamák mégsem megy el a bébi,na nekem nincs ilyen szerencsém.

Kívánom neked a legjobbakat. Viszont ha valami nem oké akkor inkább 5 hetesen menjen el,mint később.

2019. márc. 23. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:

Tegnap bekellett jönnöm a kórházba vérzés miatt . Sok vér és alvadék távozik belőlem, de időnként meg alig van valami. Orvos megvizsgált tegnap és mondta hogy majd meglátjuk mi lesz..

Jelenleg progeszteront kapok. Nemakarom elveszteni a picit. 😢

2019. márc. 24. 07:46
 23/37 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom :( megvizsgált az orvos uh-on is?
2019. márc. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnalom ami atmesz! Nekem is voltak veteleseim igy aterzem amin keresztul mesz. Megvizsgalt a doki uh-val? Ha nem mond hogy nezzen meg! Ne hagyjon ketsegek kozott, jobb ha minel hamarabb tudod hogy mi a helyzet. Az egyik valaszolo irta hogy a progreszteron csak akkor segit hogyha hianyod van es ez igy igaz. Valoszinuleg valami mas gond van amiert igy verzel.
2019. márc. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 A kérdező kommentje:
Hétfőn lesz uh-m aztmkndták kevés esélyem van
2019. márc. 24. 13:41
 26/37 anonim ***** válasza:
100%

Hcg-t sem néztek? Abból már lászana mi a helyzet. Ha rendesen emelkedik lehet csak egy hematóma.Ha lassabban lehet méhen kívüli. Ha csökken vetélsz.

Gyűlöletesek ezek az orvosok.

2019. márc. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 A kérdező kommentje:
Semmit nem néztek
2019. márc. 25. 07:28
 28/37 anonim ***** válasza:
100%

Eleg aljas az orvos azt azert meg kell hagyni. Igaz sok esetben nem tudnak mit tenni de azert az eselyt vagy legalabb annak a latszatat hogy torodnek veled megadhatnak. Egy vervetel es egy par perces uh mennyi erofeszitesukbe kerulne?Mikor nalam volt gond egy alkalommal pont karacsony es ujev kozott 2 naponta hivtak be uh-ra es vervetelre es csak ket het utan esett ossze a petezsak es kezdet csokkeni a hcg. Sok remeny nem volt a pozitiv kimenetelre de amit lehetet megtettek ertem.

24es voltam

2019. márc. 25. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
100%
Csak így otthagynak kétségek között 😟? Ez a legrosszabb amit egy nővel megtehetnek... ☹️
2019. márc. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
Megvolt az uh?
2019. márc. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!