Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Olyan kérdéssel fordulok...

Gabriela.s kérdése:

Olyan kérdéssel fordulok hozzátok, sajnos apukám meghalt és babát várok. A temetés alatt leszek 8 hetes, ki milyen nyugtatót ajánl ami nem árt a babának?! A temetést nem hagyhatom ki, mivel nagyon közel állt hozzám és minden intézkedés is rám marad!

Figyelt kérdés
2019. ápr. 8. 22:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
78%

A felelősségteljességet arra értettem, hogy leendő anyaként meghozhatsz akkora "áldozatot" a kisbabádért, hogy nem kockáztatod az egészségét. Ha mindenáron el akarsz menni, akkor hozd magad olyan állapotba, hogy ne kelljen bevenned lehetőleg semmit. Főleg nyugtatót....

De mondjuk már a hozzáállásod is érdekes...mindenképpen be akarsz venni valamit. Hát én biztos, hogy nem vennék be semmit. Felnőtt vagyok, nekem is meghalt apukám nemrég és eszembe sem jutott, hogy be kéne vennem valamit, hogy ne csináljak drámát a temetésen. Sírj, amennyi jól esik és búcsúzz el tőle "józanul".....

2019. ápr. 9. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Reszvetem!

Nekem a nagypapam hunyt el nemreg, par hete temettuk el, 20 hetes terhes voltam. Nagyon kozel allt hozzam vegig zokogtam a temetest, de nem vettem be semmit se. Szerintem te se tedd. Tobbet art a babanak egy ilyen nyugtato bogyo, mintha szomoru vagy.

2019. ápr. 9. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
71%

Részvétem apukádért!

De kérlek szépen, ne vegyél be semmit! Inkább sírj, vigyenek neked széket, hogy leülhess, de ha esetleg valami bajt okozol vele a babádnak, azt egész életedben hordozod majd magaddal, egész életedet végig fogod akkor sírni.

2019. ápr. 9. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
89%

Terhesen csak a citromfű tea meg a homeopátia (ha "hiszel" benne) mehet. Nyugtatók meg más gyógynövények (pl. orbáncfű tartalmú készítmények) tudtommal tilosak.

A gyász idejét sajnos nem lehet megúszni, sőt rosszabb, ha nem tudsz vagy akarsz elbúcsúzni. Természetes, hogy rossz, de át kell élni és nem kell magad a falhoz lapulva óvnod vagy meggyógyítanod előre vagy pláne nem megfelelni valakinek. És nem lesz baja a babádnak attól, hogy szomorú vagy kétségbeesett vagy mérges vagy (hányan megszültek háborúkban, maradtak egyedül terhesen, vannak hónapokig kórházban... stb.), de gondolj arra, hogy apukád egy picit benne is tovább él, ezért kívánom leld ebben is vigasztalásod és lásd meg, amiért hálás lehetsz. Részvétem és sok erőt.

2019. ápr. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
53%

Semmit ne vegyèl be! Felnőtt ember vagy az ég szerelmére!


(Mi szülés előtt 2 nappal temettük el a papámat akivel születésem óta együtt éltem, van rosszabb egy temetésnél...)

2019. ápr. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Igazatok van, nem jó ez se így se úgy!

Nem tudom mi lenne a helyes, de már az ügyintézés is annyira megviselt h egész este feszült a hasam, görcsöl, ha pedig ennyitől ez lett nem tudom a temetéssel mi lesz, és kihagyni se tudom mert nincs más aki intézkedjen :/

Úgyhogy fogalmam sincs...am a Sedatif macskagyökér, citromfű és levendula kivonatú tabletta... Hát majd lesz valami!

2019. ápr. 9. 15:12
 17/17 anonim ***** válasza:
Részvétem!!! Az orvosi citromfű tea nagyon jó, hatásos. Próbáld ki már most, hátha ellazít annyira, hogy a hasad ne keményedjen. És szedjél magnéziumot is! Kitartást és sok erőt ebben a nehéz időszakban! Gyászolj, amíg jólesik, sírj amennyit jól esik! Aztán koncentrálj a kisbabádra! :)
2019. ápr. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!