Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki későn vállal gyereket,...

Aki későn vállal gyereket, tisztában van a következményekkel (nem a gyerek egészségére gondolok)?

Figyelt kérdés

22.5 éves voltam, mikor édesanyám elhunyt, és csak később jutott eszembe, hogy mivel 5 éves voltam, mikor elköltöztünk saját házba a nagyszülőktől, mi lett volna, ha az én szüleim is azt mondják, hogy majd vállalnak gyereket, ha lesz saját házuk? Akkor nem 22.5 éves lettem volna, mikor meghal, tehát mondhatni felnőtt, hanem 17.5 éves gimnazista.

Nem lehet tudni, ki hány évig fog élni, de ha ezt nem is nézzük, mert szélsőséges példa, biztos jó dolog 40-50 évesen szülni, hogy a gyerek érettségijére 60-70 évesen kelljen odatámolyogni bottal? Nem lenne jobb túllenni rajta fiatalon? Arról nem is beszélve, hogy így akár ki is eshet egy generáció, mert más kultúrákban 80 évesen valaki ükszülő, míg nálunk csak dédszülő lesz. Sokan hivatkoznak pénzügyekre, lakásügyre, de mondom, mi is kibírtuk évekig úgy, hogy nem költöztünk el a nagyszülőktől.


2019. ápr. 11. 12:39
1 2 3 4 5 6 7
 61/64 anonim ***** válasza:
68%

Te szóltál előre :))))) hát sírok.

Annyira birom az ilyen mindenlében kétkanál embereket, ahogy próbálják magukkal elhitetni, hogy épp a spanyolviaszt találták fel.

Szerinted ők nem tudják??

Fentebb kifejtettem azt a dolgot a mennyiséggel meg a minőséggel. Nekik utóbbi neked előbbi a lényeges, mindenki él ahogy jónak látja. Te meg továbbra is törődj a magad dolgával. Menj csinálj egy almot mert fogy a birkamagyar. Tudod az a fajta akinek a szaporulat körül forog az élete.

2019. ápr. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/64 anonim ***** válasza:
72%

Szóval az a fejlettség mércéje, hogy kevés gyerek születik?


Miért szerinted mi? Afrikai módi ahol "nem ölik a sajátjukat" és mindenki nyomorban él?

Te ostobább vagy mint elsőre tűntél.

2019. ápr. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/64 anonim ***** válasza:
67%

Akkor szüljön mindenki a vakvilágba? Lakhatás nélkül, rendes pár nélkül, pénz nélkül, munka nélkül, iskolázottság nélkül. Menj el egy istenháta mögötti faluba, ahol van egy rakat gyerek és nézz körbe... de ők a rendes magyarok, hisz szülnek ha kell ha nem, igaz, hogy adófizetők sose lesznek belőlük, majd lopnak, rabolnak, megölik azt akinek van...

Igaz a svédek pl egész jól eléldegélnek, meg a norvégok, meg "alig" vannak.

2019. ápr. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/64 anonim ***** válasza:
Fiatalon és öregen szülésnek is van és jó oka élménye
2023. okt. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!