Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A hüvelyi szülés tényleg...

A hüvelyi szülés tényleg rettenetesen fájdalmas?

Figyelt kérdés
Szeptemberben fogok először szülni, mire számítsak? Nektek milyen volt? Én a legrosszabbakra gondolok. (Fájdalom szempontjából)

2019. ápr. 22. 20:24
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
88%

10-es egy giga se..fej!

Oltári primitív nem is tudom mit keresel ebben a témában te 24 éves FIÚ ! 🤣🤣🤣

2019. ápr. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
58%

le se merem írni h nekem álom szülésem volt ...

másik kérdésnél is lepontoztak ...


zavarásmentes környezet, azt tehettem ami jól esett, volt labda, kád, jó ágy, szülőszék ...

halk meditációs zene, félhomály, finom illóolajok,

lassan fokozatosan haladtunk előre, nem volt erőltetés, injekció, nyomkodás, tágítás...

fájt de nem volt elviselhetetlen mert gondolatban a gyerekkel együtt voltam, együtt haladunk szépen nyugisan,

nekem a kitolásnál több orgazmusom volt egymás után, szóval az abszolute fájdalom mentes volt,

a dulám, szülésznőm és a férjem volt csak velem


szóval van ilyen is de ezért tenned is kell, h a szülés katarzis legyen és ne kiszolgáltatott legyél az orvosok által...

nem nem otthonszülés volt hanem egy jól megválasztott kórházban szülési tervvel és felkészülten a jogszabályokból :D

2019. ápr. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
96%
Nekem a vajúdásból az utolsó 1-1,5 óra volt nagyon rossz. Bejött a dokimhoz beszélgetni egy másik doki pár percre, majdnem beszóltam nekik, hogy húzzanak el a ..-ba pletyizni, mert én itt szenvedek. Mikor mondta a dokim, hogy na most szülünk, onnantól minden jóra fordult. A kitolás inkább fura volt, mint fájdalmas, nekem nagyon gyorsan ment, és olyan eufórikus érzésem volt, mint mikor futsz 10 km-t, fáradt vagy, aztán meglátod a célvonalat, erőre kapsz és berohansz a célba. Ami magát a szülést (kitolást) illeti, én sokkal rosszabbra számítottam. De vannak ismerőseim, akiknek pokol volt.
2019. ápr. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
81%
Utolso. A szüles kb olyan mintha élve beleznének ki es eszméletednél kell hogy maradj mert nem kapcsolja ki az agyad a szervezet. Nekem is volt égésem, igen borzalom, de valahogy a szules mellett be sem ugrott hogy ahhoz egyáltalán hasonlitsam.
2019. ápr. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
75%

Ha császárra kerülne sor nehogy elhidd.. Nem feltétlen tart hetekig. Nagyon max 2 hét plusz pár nap, de nekem ok 5 nap után nem fájt semmim, csak a köhögés volt néha rossz. Ennyi.

Mindenki másként éli meg.

2019. ápr. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
93%

61%-os te mi jogon szapulsz egy nőt a szülési fájdalmaiért, amit te soha nem élhetsz át?? Mekkora suttyónak kell lenni, hogy nagy mellénnyel arról bezzegelj, amihez soha nem volt, és nem is lesz közöd?

Igen, partvonalról nagyon könnyű ugatni, mindig minden esetben...na de pont ezzel kapcsolatban, egy valódi se..ggfejség.

2019. ápr. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Hát nem tudom nagyon fájdalmasnak tűnik így a dolog. Akkor igazából a kitolás már nem fáj csak a tágulás ami görcsöket okoz? Igazából azért félek, mert alacsony a fájdalom küszöböm és anyukám is 20 órát vajúdott velem. Meg ugye féltem a babát is nehogy oxigénhiány lépjen fel. A császármetszés nem biztonságosabb? Gratulálok minden anyának aki végigcsinálta vagy így vagy úgy a császárosoknak is! Nagyon erősek vagytok!!!
2019. ápr. 22. 21:46
 18/34 anonim ***** válasza:
96%

Kérdező, ez egy lutri. Nem tudhatotd, te mennyit fogsz szenvedni, és azt sem, mennyire lesz szörnyű élmény.

Van ismerősöm, akinek iszonyú magas a fájdalomküszöbe, bátran is ment szülni, mégis rémes élményként maradt meg. Van, akinek gyors szülése volt, viszonylag könnyű.

Majd kiderül.

2019. ápr. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
31%
az hogy volt égésed az nem egyenlő azzal hogy az egész kezed szétég. az élve kibelezés meg nagyon rossz hasonlat, és egyáltalán nem így van.
2019. ápr. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
58%

Te már csak tudod :D

Takarodj már.

2019. ápr. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!