Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A hüvelyi szülés tényleg...

A hüvelyi szülés tényleg rettenetesen fájdalmas?

Figyelt kérdés
Szeptemberben fogok először szülni, mire számítsak? Nektek milyen volt? Én a legrosszabbakra gondolok. (Fájdalom szempontjából)

2019. ápr. 22. 20:24
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

Téged ez miért érdekel? :))

Azért mennyire kell lelkinyomoréknak, és üres életűnek lenni ahhoz, hogy pont itt vergődj, meg vitatkozz velünk?

Jajj te szegény :((

2019. ápr. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

Hát őszintén ilyen fájdalmat sosem éreztem még. Indított szülés volt, először "rásegített" a doki kézzel, azután felhelyezett egy kúpot, kezdett fájdogálni mint menzesznel, nevetgélve azt hittem ennyi az egész 😄 burkot repesztettek, ez az egy dolog nem fajt. Azután még mindig nem indultak be a fájások rendesen. Oxytocint kaptam (egész végig egyépként) ééés beindult a buli 😂 végig állva vajúdtam, az valami bruuuutalis fajdalom mintha ki akarna belülről mindened szakadni. Ha kapkodod a levegot rosszul vagy, ha nem?! Akkor azthiszed meghalsz 😄 mikor érkezik a toló az az elviselhetetlen fájdalom mellé még ég, csíp, nyom és k*kilni kell. Mikor kezded kinyomni azis brutalisan faj, en a vagast is ereztem na de mikor kijon a fejecske megkonnyebbulsz rendesen 😂

A varrast komplett éreztem... Azthittem sose lesz vege. 5és fél órát tartott az egész.


De - bármikor újra szülnék ☺️ mi nők így vagyunk programozva...

2019. ápr. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elrémíszteni nehogy azt hidd!!! Ez a sajázmt tapasztalatom lehet neked pikk pakk fajdalom mentesen meglesz a baba.

Ha meglátod a picit mindegy mennyire fájt vagy egy sétagalopp volt, minden csak távolinak tűnik. Ez a világon a leges-legszebb dolog és ezt csak mi nők élhetjük át teljes egészében ❤️

Tervezzük a következő babát is, újra természetes úton szeretnék szülni.

2019. ápr. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Hiába mondd bárki neked hasonlatot, hogy kb milyen mert nem olyan 😄 nem lehet máshoz hasonlítani, ez egy nagyon egyedi fájdalom és erre akkor jössz rá mikor már vajúdsz.
2019. ápr. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!