Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nők, amikor babát vártatok,...

Nők, amikor babát vártatok, másképp viselkedtek veletek szembe, az idegen férfiak? Mondjuk jobban odafigyeltek a járdán, átadták a helyet a villamoson, buszon, előre engedtek a kasszánál, stb.

Figyelt kérdés
2019. máj. 23. 16:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
78%
Nem
2019. máj. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
78%
Nem
2019. máj. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
69%
Nem, és nem is szerettem volna.
2019. máj. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
83%
Nem. Ma voltam dokinál (hái orvos)én adtam át a helyem egy idős néninek mert egy pasi se állt fel. 34 hetes terhes vagyok
2019. máj. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
79%
Általában a nők adják át a helyet, meg segítenek a babakocsit a buszra felrakni...míg a 'teremtés szégyenei' csak néznek.
2019. máj. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
78%

Általában azt hallom, hogy nem szokták ( a nők sem)


De nekem igen..

Kifejezetten jó tapasztalataim vannak

2019. máj. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
86%
Velem előzékenyek voltak általában, átadták a helyet, pénztárnál is sokszor előre engedtek, lesegítettek a buszról is, amikor 39 hetesen mentem ctg-re, és jégpáncél volt a megálló. Nem kértem, nem vártam el, de elfogadtam a segítséget, én tök pozitívan csalódtam.
2019. máj. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
97%
Semmi különbség nem volt. Konkrét kedvenc mindennapos jelenetem a terhesgondozónál mikor ülnek a terhes párjuk mellett a férfiak és teljes lelki békében viselik, hogy közben más kismamák meg állnak. Nem csak egy, hanem többen is. Az én férjem soha nem csinált ilyet és nem is értem az ilyen kismama miért nem szól rá a párjára...
2019. máj. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
93%

Nem. Mindig nők adták át a helyet.

Babakocsival ugyanez. Alacsonypadlos busznal mindenki ajánlkozik felsegiteni, de ha magas regi busz jon, vegignezik ahogy szenvedem fel a kocsit...

2019. máj. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Volt hogy at adtak volt hogy nem. De volt olyan alkalom is hogy a busz addig nem indult el es a sofor szolt a duakokra hogy ugyanmar adjak at a helyeket mert az pont hogy a babakocsisok helye. Jo nagyot neztek a diakok.
2019. máj. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!