Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nők, amikor babát vártatok,...

Nők, amikor babát vártatok, másképp viselkedtek veletek szembe, az idegen férfiak? Mondjuk jobban odafigyeltek a járdán, átadták a helyet a villamoson, buszon, előre engedtek a kasszánál, stb.

Figyelt kérdés
2019. máj. 23. 16:27
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

20 hetes vagyok, tegnapelőtt voltam vérvételen- a laborban ki van írva, hogy a kismamákat engedjék előre, teszem hozzá 4 pontos vércukor profilra mentem, szóval az sem mindegy mikor veszik le a vért. Egy pasi majd fellökött mikor elémvágott, előtte fennhangon magyarázta a mögötte állónak, hogy mindenki várja ki a sorát, őt nem érdekli...

Eleg bunkó volt, de engem annyira nem zavart volna, ha nem ilyen jellegű a vérvétel simán kiállom a sort, mondjuk aztán a szúrásnál mindig szóvá teszik, hogy nem kellene sorba állnom.

Nem érzem, hogy nagyobb figyelmet igényelnék csak, merr terhes vagyok,egyetlen egyszer mondtam meg egy nyanyának(tényleg az volt) a buszon, mikor nekem esett, hogy adjam át a helyem, hogy nem fogom, mert 1. rosszul vagyok, szédülök 2.nem kockáztatom, hogy egy nagyobb kanyarnál vagy fékezésnél hasra esem...

2019. máj. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem, semmiben nem figyeltek. A nők adták át a buszon a helyet mindig. Kasszánál nem engedett előre senki.
2019. máj. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
77%
Idegenek nem rémlik hogy másképp viselkedtek volna, de az öt közvetlen férfikollégám körbeugrált, egy szavam nem lehetett
2019. máj. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Szinte mindenki előzékeny volt. Nemre való tekintet nélkül, én úgy emlékeszem.

Azt azért ne várd, hogy a boltban azonnal mehetsz a sor elejére, de buszon a helyet átadták többször, Ikeában egyszer egy nagyon hosszú sorban mindenáron előreengedtek (mondjuk megoldottam, ráültem a tolós kocsin lévő bútorlapokra, szóval túléltem volna, de kétségkívül jól jött). Ennyire emlékszem, de udvariatlan eset tuti nem volt, mert megjegyeztem volna.

2019. máj. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Engem előre engedtek a nagy sorban a kasszánál, de nők... Sőt volt hogy nyitottak egy kasszát mert nagy volt a sor és a kasszas mondta h a kismama jöjjön elsőnek a sorból. Fura volt de jól esett
2019. máj. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
69%
Inkabb a nok, de babakocsi le-felsegitesenel teljesen vegyesen. A legjobban az maradt meg bennem, mikor kb. 26 hetes voltam az elso gyerekunkkel, Budapesten jartunk, alig latszott meg a hasam, de ahogy felszalltam a metrora, ramnezett egy fiatal no, es mar pattant is fel, es mondta, hogy uljek le. Nagyon jol esett.
2019. máj. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
72%
Én spec pont ma jártam úgy, hogy a boltban csak x összeg fölött járt volna ajándék gumicukor, de a srác tök rendes volt és mondta hogy ha elfogadom akkor adna egyet a pici miatt :D Jól esett nagyon pedig milyen kis apróság.
2019. máj. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
74%
Nekem is pozitiv tapasztalataim vannak.
2019. máj. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
69%
Egy extrém esetre emlékszem. Konkrétan haza akart kísérni egy pasi, hogy vigye a cuccaimat amit vásároltam. Azt se tudta milyen messze lakom. Kicsit fura volt, mert nem tudtam eldönteni, hogy szimplán kedves, vagy hátsó szándéka van. Mondtam neki, hogy köszönöm, de nem nehéz a csomagom. Aztán bementem még egy boltba gyertyát venni a lányom tortájára. Ő meg kint várt és nyitotta nekem az ajtót, majd mégegyszer rákérdezett biztos ne segítsen e. Kicsit zavarba is jöttem. Én kínosan érzem magam, ha egy idegen férfi ennyire udvarias velem. Akkor se fogadtam volna el a segítségét, ha biztosan tudnám, hogy nem rossz szándékkal teszi.
2019. máj. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
95%
Engem maximum a tömegközlekedés felszállásánál engednek előre. Van hogy felszállok és csak nézik a hasam vagy épp végig érnek aztán néznek ki az ablakon. Volt olyan is hogy épp lett egy szabad hely és egyből leült a pasi 🙄. Vagy tegnap épp szálltam fel egy zsúfult buszra és a hátam mögött lévő nő arról panaszkodott hogy nem fér el én meg mondtam hogy sajnálom de én még nem tudom behúzni a hasam és dühösen leszállt.
2019. máj. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!