Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Alkohol fogyasztás, milyen...

Alkohol fogyasztás, milyen mértékben káros?

Figyelt kérdés
Este 7 és hajnal 3 között megittam 5 pohár vörösboros kólát. Kb 6 dl, 10%-os bor volt benne. 12+3 napos terhes vagyok, egyébként nem iszom rendszeresen, csak pár havonta egyszer. Ennyitől lehet baja a babának?
2019. jún. 8. 07:49
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
57%
Vörösboros colát, jézusom. Ráömtöd a colát, hogy ne érezd a vörösbort de azért kell a poa, megáll az eszem. Inkább ittá volna 2 pohár vörösbort nem mint valami suttyó, vörösboros colát... a férjed marha büszke lehet a részeg kismamára, biztos szép látvány voltál. (Már, ha van férjed vagy apja annak a gyereknek..)
2019. jún. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
62%
Neked áll feljebb? Az nem lenne ba,ha havonta/2 havonta lecsúszna fél pohár bor de egyszerre ennyi? Nagyon okos és felelősségteljes kismama vagy,reméljük anyukaként megváltozol majd.
2019. jún. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
6%
15 nap terhesség az még semmi.
2019. jún. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
18%
Ennyitől semmi baja nem lesz a babádnak, csak riogatnak a többiek. Csak ne rendszeresen igyál.
2019. jún. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 Derwer ***** válasza:
54%

Ez sok volt, nem kicsit. Az alkohol simán átjut a placentán és egy 7cmes magzatnak ez rengeteg.


Plusz minket a kóláról is letiltott a doki, mert hogy a cigi se sokkal rosszabb...


Tehát dupla támadást vittél be. :(

2019. jún. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
83%
Igen, lehet baja. És egyébként ezt miért csináltad?
2019. jún. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
81%

Lehet, hogy baja lesz, benne van a pakliban. De az is lehet, hogy nem.

Ezzel most megnyugodtál? Vagy visszaforgatod az időt és nem iszol?

2019. jún. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
77%

Egy-két pohár még azt mondom, hogy beleférne. Én is megittam terhesen egy fél pohár rose sprite-ot, mert iszonyatosan kívántam.

De bakker 5 pohár😳 én annyitól már be is rugnék. Főleg, hogy azt írod, nem iszol rendszeresen, akkor rendesen meglátszott rajtad annyi pia! Az nagyon sok szerintem.

De már késő, megittad, felesleges volt feltenni a kérdést ide, csak kést forgatsz ezzel mindenkiben. Most egy alkalomtól én nem hiszem, hogy baj lesz, de nyilván nem vagyok orvos. El kellene fogadni, hogy ha terhes vagy és akarod ezt a babát, akkor bizony vannak dolgok, amikről le kell mondani. Meg hogy néz már ki egy kismama poharat emelgetve...

2019. jún. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
65%
Én 2 pohártól becsiccsentek, 5 pohár az baromi sok. Egy akkora magzatot jól leitattál azt ugye tudod.....amiből ő most szívja magába a tápanyagot, az masszív alkoholos. Te már pokoli felelőtlen vagy, mire megszületik azért kapd össze magad!
2019. jún. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:
34%
*már most
2019. jún. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!