Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Alkohol fogyasztás, milyen...

Alkohol fogyasztás, milyen mértékben káros?

Figyelt kérdés
Este 7 és hajnal 3 között megittam 5 pohár vörösboros kólát. Kb 6 dl, 10%-os bor volt benne. 12+3 napos terhes vagyok, egyébként nem iszom rendszeresen, csak pár havonta egyszer. Ennyitől lehet baja a babának?
2019. jún. 8. 07:49
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
50%
Ez jó lenne bor reklámnak: "A kockázatokról és mellékhatásokról kérdezze meg kezelőorvosát vagy gyógyszerészét" 😂😂
2019. jún. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
51%
Anyukam anno azt mondta, a reszeg menyasszonynal nincs visszataszitobb. Azt hiszem, tevedett. De szerintem almaban nem gondolja egy ertelmes ember, hogy valaki terhesen bevedel egy uveg bort 😱 jo esellyel nem lesz baj, de megtenned, hogy ugy 4-5 honap mulva meg nem iszol ujra???
2019. jún. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
76%

"Megfigyelték, hogy a terhesség alatti alkalomszerű, de nagy mennyiségű alkoholfogyasztás kifejezetten súlyos következményekkel járhat: vetélést vagy koraszülést idézhet elő, továbbá súlyos szellemi képességromlást és erőteljes viselkedésbeli tüneteket okoz a születendő gyermeknél, ami valószínűleg a többszöri magas véralkoholszinttel magyarázható"

Légyszi bird ki ezt a pár hónapot. Szerintem te is tudod hogy nem kellett volna ennyit innod.

2019. jún. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
61%
Kismamakent vedel, aztán meg neki áll feljebb. Undorító egy nő lehetsz.... erre SEMMI mentség nincs. Simán ki lehet bírni pia nélkül. Aztán most meg jossz a kifogásokkal, meg a magyarázkodással. Az orvosod meg jobban teszi ha visszaadja a diplomáját....
2019. jún. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
Hogy vagy kérdező, ugye nem lett bajotok?
2021. okt. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 A kérdező kommentje:
Semmi bajunk nem lett. A kislányom egészséges, mindjárt 2 éves cserfes gyerkőc. A terhesség alatt sem volt gond, időre született, szép súllyal. 😊
2021. nov. 2. 09:19
 47/51 A kérdező kommentje:

Ja, és a sok okosnak válaszolva. Igen, bármikor hívhattam a dokit. Nyilván nem dícsért meg a lagzi után, de annyit mondott, ettől nem lesz baja a gyereknek, mivel nem egy húzásra vittem be, és közben ettem, ittam mást is.


Ja és egy másik hszre válaszolva: a férjem köszöni jól van, büszke rám, és boldog miután ismét apává tettem, és nem sajnálta tőlem azt az egy alkalmat, hogy jól érezzem magam.

2021. nov. 2. 09:22
 48/51 anonim ***** válasza:
67%
Jól van. Lehet is büszke a feleségére, ha ő terhesen is boroskólával érzi jól magát. Hasonló színvonalon lehet veled. De legalább büszkék vagytok egymásra, tényleg.
2021. nov. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 A kérdező kommentje:
A színvonalunk nyilvánvalóan magasabb a tiédnél, mert mi nem kezdünk ismeretlen emberek sértegetésébe. 😉
2021. nov. 2. 13:43
 50/51 anonim ***** válasza:
Mivel is sértettelek meg?
2021. nov. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!