Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Alkohol fogyasztás, milyen...

Alkohol fogyasztás, milyen mértékben káros?

Figyelt kérdés
Este 7 és hajnal 3 között megittam 5 pohár vörösboros kólát. Kb 6 dl, 10%-os bor volt benne. 12+3 napos terhes vagyok, egyébként nem iszom rendszeresen, csak pár havonta egyszer. Ennyitől lehet baja a babának?
2019. jún. 8. 07:49
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
57%

Nekem a helyedben nem lett volna pofám a dokinak ezt bevallani mivel tenni már ő sem tud semmit. Ha valóban felhívtad biztos nem dícsért meg. Ne te legyél már felháborodva ha kiírsz egy ilyen kérdést és a normális anyukák/kismamák/ EMBEREK neked ugranak... És mi az, hogy nem iszol rendszeresen csak néha? Jaaaa akkor te a terhességed hátralévő részében is fogsz inni de csak néha? Ha nem bírod ki, hogy a maradék időben ne igyál akkor jó úton haladsz az alkoholizmus felé és afelé, hogy egy beteg gyermeket kelljen nevelned. Szegény baba!!

19+6 hkm

2019. jún. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
55%
Alkoholt ittál terhesen,ráadásul nem is keveset,és elvárod hogy ne ítélkezzen feleted senki??😂😂😂😂persze az orvos azt mondta semmi baj??Ugyan már,nincs olyan orvos aki ilyet mond,jó hogy nem irtad azt h még meg is dícsért érte.És igen árthat neki.
2019. jún. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 babyboom567 ***** válasza:
68%
2019. jún. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
71%
Hát mit mondott volna az a szerencsétlen orvos? Kihányni már nem fogod. Azt nem mondhatja, hogy baja lesz, vetesd el. Annyit tehet, hogy megnyugtat, ezt megtette. Nem neki kell felnevelnie a fogyatékos gyereked.
2019. jún. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 A kérdező kommentje:

Ennyi IQfightert egy rakáson. 😂

Ez már rég nem arról szól, ami az eredeti kérdés volt.

Egyébként igen, a dokim fogadott orvos, bármikor hívhatom, bármivel.

2019. jún. 8. 15:14
 36/51 anonim ***** válasza:
45%
Minden rosszban van,valami jó, azt mondják...szóval ha mégis beteg lesz a gyereked legalább emelt családit fogsz kapni🤣🤣🤣🤣
2019. jún. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
74%
"IQfigther" - mondja a bepiázós terhes. Te hülyébb vagy aranyom, mint először gondoltam. Pedig már akkor is az ugrott be a kérdésed olvasásakor hogy "ezt a sötét nőt atyaég"
2019. jún. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
68%
gyökér nő...
2019. jún. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
27%
Amúgy nem értem miért kell bántani a kérdezőt, az igaz nem követendő és nem is helyes amit csinált, de azért a fejét sem kéne levágni. Drogos, dohányzós, alkoholista kismamák vannak akik meg magyarázzák közbe hogy mennyire szeretik a gyereket.. ( Már találkoztam egy ilyen nővel, 2 találkozás elég is volt.) Na azoktól kap az ember hányingert. Kérdező, valószínűleg ebből az egy esetből nem lesz probléma de azért inkább többet én a helyedben nem csinálnék ilyet a terhesség alatt. (gondolom nem is áll szándékodban :))
2019. jún. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
18%
Sok idióta egy rakáson.. akik nem fogják fel hogy ez egy kamu kérdés.
2019. jún. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!