Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Alkohol fogyasztás, milyen...

Alkohol fogyasztás, milyen mértékben káros?

Figyelt kérdés
Este 7 és hajnal 3 között megittam 5 pohár vörösboros kólát. Kb 6 dl, 10%-os bor volt benne. 12+3 napos terhes vagyok, egyébként nem iszom rendszeresen, csak pár havonta egyszer. Ennyitől lehet baja a babának?
2019. jún. 8. 07:49
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
71%
Azt ugye tudod hogy 12 hetes , most fejlődik az agya te meg ideg méreggel mérgezed. Majd annyi esze lesz mint neked. Aztán ne gyere ide évek múlva hogy szerintünk mitől lett fogyatékos a gyereked.
2019. jún. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
70%
Igen, sajnos lehet baja ettől a babádnak.
2019. jún. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
66%

Igen ennyi mennyiségtől simán lehet baja a magzatnak, akinek épp most fejlődik az idegrendszere, te pedig pont hogy mérgezted őt. 6 dl bor igen is sok egy akkora magzatnak, aki kb 10 centi sincs.

Szóval gondolkodhattál is volna, mielőtt inni kezdtél, és ne neked álljon már feljebb.

Ha te magad nem vagy felelősségteljes, akkor mégis miért vállaltál gyermeket? És a páros is fogyatékos, hogy nem szólt rád, hogy ugyan már szivem ez kicsit sok lesz. Borzasztó. Én végig rettegtem a második terhességem, mert kérdéses volt, hogy megmarad-e, te meg itt piázol. Igenis szégyelld magad.

2019. jún. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
70%
Nem értem, hogy miért utólag aggódsz??
2019. jún. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 A kérdező kommentje:

Köszi annak a kevésnek, akinek sikerült normálisan válaszolnia.

A többiek meg.... Valaki kérdez valamit, és ráugrotok, mint gyöngytyúk a takonyra. Gratulálok.


Beszéltem a dokival, és azt mondta, hogy mivel nem egy húzásra döntöttem be, hanem apránként 8 óra alatt, nem lesz baja. Az én szervezetem bont le belőle folyamatosan, így hozzá nem olyan töményen jut el.

Ettől függetlenül, ahogy írtam is nem szoktam sűrűn inni, főleg nem ennyit, és emiatt is gyorsabban bomlik le, mint egy alkoholista esetében.


Ennyi. Szép napot

2019. jún. 8. 12:09
 26/51 anonim ***** válasza:
65%
😂🙈 Hogy neked milyen orvosod van. Ez olyan mint amikor egy bagós megmagyarazza, hogy az orvosa azt mondta pöfékeljen nyugodtan. Nem ragozom. Szánalmas
2019. jún. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
58%
Persze, persze , szombaton reggel Felhívtad az orvost és bevallottad hogy előző este megittál egy üveg bort 12 hetes terhesen, ő meg azt mondta nem lesz baja a babának. Nemcsak felelőtlen vagy , hanem hallatlanul ostoba és hazug is.
2019. jún. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
76%

Kérdező,szoptatás alatt se lehet inni..csak szólok előre.

5 pohár...pff..

2019. jún. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
51%
És én meg a 4cl pezsgő miatt aggódtam amivel a házassági évfordulónkon koccintottunk 😮😮🙄
2019. jún. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
82%

27!


Miért ne hívhatta volna fel? Az én orvosom is nonstop elérhető volt. Amikor megadta anno a számát, azt is hozzátette, hogy bármikor, bármilyen idiótának tűnő kérdéssel is hívhatom

2019. jún. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!