Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23 hetes leszek vasárnap.69...

Tyimi96 kérdése:

23 hetes leszek vasárnap.69 kg rol indultam, most vagyok 84 kg. Nagyon vízesedek, nem zabalok, nem eszek tábla csokikat. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Igaz első 3 hónap vészes hányás melett 4kg oszejott, Utanna be vereztem másfél hó fekvés... De nem eszek tábla csokikat se doboz fagyikat napi 3x 4x de akkor is normálisan.

És meg is jön csak jön de nem látszik.

Vizes a borom s van a nagy pocim... Ennyi esetleg a combomra szedtem fel de az se észrevehető v vészes.



2019. jún. 15. 06:09
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
79%
A vérnyomásodat figyeld nagyon. A vizesedés lwhet természetes velejárója, van aki nagyon hamar és nagyon vízesedik. De jelezhet komoly bajt is. De a biztonság kedvéért azért napi 3-szor mérni kéne. A toxémia a 20. Hét után kezdődik.
2019. jún. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 A kérdező kommentje:

Én sima natúr muzlit szoktam enni, kukorica pehely tejjel max 1 kanál mézet teszek bele.

A nélkül nem mindig bírom meg enni.

Tojás rántottát próbáltam nem csúszik mindig.

Általában reggel 6 7 körül meg eszek 1 2 kisebb szendvicset, 10 11 körül hol Joghurt hol tej v Müzli szelet az a 20 grammos,1 2 felé leves v második, 4 5 óra felé általában vmi amit még kívánok csak úgy de az se sok, 7 8 vacsi szendvics zöldséggel, v csak sima gyümölcs.

2019. jún. 15. 13:05
 23/50 A kérdező kommentje:

Főtt ételt és a kenyeret nem tudom ki hagyni, mert éhes leszek mindig gyorsan ha nem eszek.

Főzelékeket nem bírom meg enni ki hánytam utoljára is.

2019. jún. 15. 13:07
 24/50 A kérdező kommentje:

Fehér kenyér, csoki, fagyi, zsíros kajak, fűszerek, tészta, egy napra rakás édesség amit nagyon kerülök.

Salátákat se bírom meg enni.

Sokszor barna kenyér Margarin paradicsom Uborka só nélkül.

2 et meg eszek s 3 4 órát el vagyok....

Nálam a Müzli is használ laktató.....

Leves, masadik 1 tányér púp nélkül az is pipa.

Zsíros kaját karácsony óta nem ettem

2019. jún. 15. 13:10
 25/50 A kérdező kommentje:

Egy valami lehet ami nem pipa de azt nagyon kívánom..... A hasaburgonya kecsappal. Ugyancsak Fűszer nélkül.

1 kisebb tányérra eszek és 4 órát nem kell egyek

2019. jún. 15. 13:12
 26/50 anonim ***** válasza:

Szerintem azt kellene eldöntsed szeretnél e változást vagy sem.

Mindenre van egy válaszod. Ha nem egyéb dolgok állnak a háttérben (toxémia vagy cukorgondok), bizony csak a kaja megreformálásával fogsz tudni változást elérni, azaz visszavenni a súlygyarapodásból.

Neked is jobb lesz hidd el utána normál alkattal ellátni a babát. Ne a vágyak után menj, hanem a tested valódi szükségletei után.

2019. jún. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
100%
A müzliszeletek, joghurtok tömény cukorból vannak. Hidd el én tudom milyen lemondani arról, amit szeretsz, az első babámnál pont Karácsonykor derült ki a GDM, nekem, aki édesszájú felért egy katasztrófával. Most pedig nyáron, se fagyi, se dinnye, még az epret és a kukoricát is csak csínyjával számolgatva ehetem, mindezt félidős terhesen, amikor néha majd megőrülök valamiért, mint tegnap a petrezselymes krumpliért, és tudod mit ettem? Barnarizst és zöldséget, mert ha megettem volna a krumplit 1 óra múlva esik a cukrom és éhes vagyok, a rizs meg a zöldség eltelít 3 órára... A te felelősséged a babád egészsége, senki másé.
2019. jún. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg tételesen írnod kéne mert magad sem tudod mit eszel. Egyszer azt írod, fehér kenyeret is eszel, aztán azt hogy nem. Reggelire a pizzatekercs is szerepel, illetve írod hogy ritkan hambi meg pizza, aztán meg azt hogy karácsony óta nem eszel zsíros kaját. A hambi az nem épp zsírszegény.


Szóval írd tételesen.

Én írtam hogy (most 3. babával) 23 hetesen 3 kg jött fel (előző gyereknél 39 hét alatt jött fel 5 kg), mert TÉNYLEG odafigyelek. Első gyerekemnél nem figyeltem, zabáltam, ott 14 kg jött fel 39 hét alatt. Ha máshogy nem megy, írni kell.

2019. jún. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:

Szendvics sem mindegy mekkora és hanyszor egy nap, mert te pl. vacsira is azt eszel. Hiaba barna kenyér attól még ha este szénhidráttal, lisztes cuccal fekszel nap mint nap, az bizony nem egy kímélő étrend.

Én este már hanyagolom a pékárut, hanem sovany sonka, főtt tojás, sovány tejtermék, natúr joghurt, zöldségek, ilyesmiket variálok. A gyümölcs is jó de az cukros. Azt sem jó túlzásba vinni lefekvés előtt.

2019. jún. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 A kérdező kommentje:

Zsíros kaját nem a pizzara vagy hambira értem és persze h van válaszom mert válaszolok nektek ha kérdezek.

A válaszok között ugyancsak van ki azt írja h ő is így van de nem hízik vagy aki ugyanígy vagy és semmit nem tehet me így marad és 25 kg megy szülni v 30 al.

Én arra vagyok kíváncsi h ki mit ír, hogyan gondolja....

Ne hogy azt hidjetek h zabalok alig merek lassan enni.....

Pedig muszáj mert élet van bennem.

És ha én meg eszek egy kicsi rizst zöldséggel nem telik el 2 óra és ugyanott tartok mert nem úgy reagál a szervezetem rá.

És orvoshoz is járok heti két heti alkalommal.

Eddig nem derült fény rá h mi az ok azontul h látom h vizes vagyok és nem is ödéma legalább is meg....

Csak látszik...

Hogy ezután mi lesz még a jövő titka.

És amúgy is kajalas után 1 2 órával vissza esik a cukra mindenkinek. Ez a normális.

Ettől tartok h nem fog vissza esni a terhelésne és akkor még nehezebb lesz minden és nem magam miatt a kicsi miatt mert 2 halott hematoma miatt nála már vissza húzódott nincs..... Úgy h aranyhalacska számomra nem az én érdekem nézem.

Pizza szeletet nem ettem 1 hónapja, hambit 2 hete eisze, rendes pizzát lassan 2 hónapja....

És most jött fel rám 4 kg.... Csak úgy...

2, 4,6,8,12,13,16,17,20 hetesen nézve volt a pici. 21 hetes 3 naposan 4d vel.

Mindig minden oké volt vele úgy h meg toximeriara se gyanakszik senki....

Cukor terhelésesne el válik.

De a baba méretei tökéletesek.

Szivhang tökéletes.

Májfunkciós dokitol kórházig magas vernyomas tabi minden közre játszik már úgy h bocsi a babát nézem 2 hetente, h lehessen segíteni.

És úgymond nem én mondom meg h juj most ezt eszem mert vészes hányásos voltam....szag érzékeny vagyok mosogatás kizart párom csinálja me olelem meg a WCt.

És ha olyat eszek amit a testem nem kér és úgy érzem h nem megy le de le nyomom fel óra se telik el és a dupláját hanyom vissza.......

Ugy h ilyen az én történetem nem potyara kérdezek...

2019. jún. 15. 14:19
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!