Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23 hetes leszek vasárnap.69...

Tyimi96 kérdése:

23 hetes leszek vasárnap.69 kg rol indultam, most vagyok 84 kg. Nagyon vízesedek, nem zabalok, nem eszek tábla csokikat. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Igaz első 3 hónap vészes hányás melett 4kg oszejott, Utanna be vereztem másfél hó fekvés... De nem eszek tábla csokikat se doboz fagyikat napi 3x 4x de akkor is normálisan.

És meg is jön csak jön de nem látszik.

Vizes a borom s van a nagy pocim... Ennyi esetleg a combomra szedtem fel de az se észrevehető v vészes.



2019. jún. 15. 06:09
1 2 3 4 5
 41/50 A kérdező kommentje:

Én is meg fogadom csak én nem olyan bájosan irogattam h köszönöm s juj dejo...

Hanem le írtam h mit h csinálok és ezt mentegetozesnek vették.

Egyszóval nem írtam h úgy csinálom ahogy mondják 😃😃 de megy a kavar.

A lényeg h kaptam fontos infókat és bocsi tévhitbe élsz mert meg fogadom 🙄👌👌

Csak nekem a sok dolog melett ami foglalkoztat ami neked magyarázkodás nem volt kedvem minden masadik szóval köszönni h Jujjj de aranyos vagy....

Köszönöm mindenkinek aki aranyosan le tudta írni és ennyi.

Ezentúl én is próbálok vigyázni de nálam a rohamos most kezdődött igazán.

Úgy h nem huza vona...

És 1 szavam nem volt magyarázkodás.....

De ha ennyire nincs türelmed máskor ne is és akinek nem inge ne vegye magára 👌🙄🙄🙄

2019. jún. 15. 22:23
 42/50 A kérdező kommentje:

Kíváncsi lennék ha rajtad csungne a suj mi lenne ugyan az az ideg ami engem ész belül pláne úgy h nem lógok a huton.....

Első 3 hónapba már azt hittem h meg hal a babám annyira nem bírtam enni....

Szóval köszönök mindent

2019. jún. 15. 22:26
 43/50 anonim ***** válasza:

26-ossal ertek egyet, es addig olvastam a valaszokat. A kukoricapehely ugyanolyan a vercukor szempontjabol szinte, mintha cukrot ennel. Leirtam, miert vagy rosszul, ha nem eszel kenyeret az adott etkezeshez, azert, mert a sok gyorsan felszivodo szenhidrattol (koztuk a kenyertol) leesik a vercukorszinted hirtelen.


Nezz meg egy 160 g-os ch mintaetrendet. Igen, van, aki ehet barmit, megsem vizesedik, de nalad nem ez a helyzet mar most, 23 hetesen sem. A dietetikus is ezt fogja mondani. Lehet, hogy amiket eszel, normalis eteleknek tunnek, de nemazok. Koplalni egyenesen tilos, ezert fontos megerteni, hogy nem az a lenyeg, hogy ne lakj jol, a dieta nemazt jelenti, hogy salatan kell elni, hanem hogy taplalobb, a vercukrodat nem felnyomo elelmiszerek kozul annyit eszel, amennyi jolesik, es kozben szamolod a szenhidratot (pl. kaloriabazis.hu vagy app segitsegev), es szenhidratbol is lassan felszivodot viszel be+gyumolcsot. A szendvics, a muzliszelet, a kukoricapehely, a pizza a te szempontodbol jelenleg kifejezetten karosak. Ezekre raaggatjak, hogy egeszsegesek, de nemazok.

2019. jún. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 A kérdező kommentje:

Köszönöm utolsó.

Most már próbálom tartani.

2019. jún. 16. 14:39
 45/50 A kérdező kommentje:

Na ki bukott hol a baj bár nem oltári vészes.

4.9 a cukrom eh gyomorra.

8.4 2 óra múlva.

De jelzem csak itt csinálnak ebből ekkora bajt.

Otthon meg ez jó vagyis Romániaba.

Szóval dietatikus.....

2019. júl. 5. 15:18
 46/50 anonim ***** válasza:
És? Javasoltak diétát?
2019. júl. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
Hat a 8,4-es errek magas, es neked eleg erosen jelentkeznek az ehhez kapcsolodo tunetek, en komolyan vennem a dietat. Amit irtam az elso oldalon az egyik valaszomban, a legfontosabb azonnal elhagyni a cukrot es a lisztet tartalmazo italokat-eteleket.
2019. júl. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 A kérdező kommentje:

Igen javasolták, 160 gramossan vagyok.

Komolyan is veszem én is, de a legdurvabb az, hogy a reggeli ilyen 4.6 4.8 éves után 1 órával 4.9,5.1.5.8 egyszert volt 6.3.

Szoval nem tudom legtöbb esetben vissza áll 4.8 4.9 re.

A súlyom a víz már több orvos is mondta.

Más eredmény minden jó.

21 én látom babot de eddig vele is minden jó.

Már az is meg járta az agyam h össze cserélték a verem.....

Mert volt pl már ra

2019. júl. 11. 17:07
 49/50 A kérdező kommentje:
Holnap kapom meg az idő pontot a kórházba oda is el megyünk, magán dietatikusnal kezdtem.
2019. júl. 11. 17:09
 50/50 A kérdező kommentje:
Ti mit gondoltok az eredményekről????
2019. júl. 11. 17:10
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!