Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik a legjobb terhesvitamin?

Melyik a legjobb terhesvitamin?

Figyelt kérdés
Kinek melyik vált be legjobban? A baba egészségére nézve...
2019. jún. 20. 14:46
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
65%

Én Elevitet szedek, már a 2-est.

Nekem is ez volt a legszimpibb.

Ami a nagy babát illeti, nem hinném hogy a vitaminhoz van köze, inkább genetika hogy mekkora lesz a gyerek. Sok helyen olvastam ezt a teóriát, de az orvosom is és a védőnőm is azt mondta hogy nem a vitamin a ludas.

Ha nekem nagy babám lesz akkor nem fogom a vitaminra fogni, mert én is és a párom is3,8 kg-val születettünk 😬😁

2019. jún. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen mindegy. Én Gravidia Optimát szedek.
2019. jún. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Az Elevitet mindig kihánytam. Hipp Natalra váltottam. Második gyereket várom, mielőtt teherbe estem és az első hónapokban Femibiont vettem, de váltottam Hippre. Ez tutira bennem marad.
2019. jún. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

Első babánkat 20 hetesen vesztettük el. A baba egeszeges volt, a lepennyel voltak gondok, genetikai vizsgálatot kovetoen kaptam m.burok gyulladást ,igy megindult a szülés. Vele gravidat szedtem, de csak miután kiderült a terhesség.

Őt kovetoen, már tudatosabb voltam és femibiont kezdtem szedni már a fogantatás előtt, egészen a 12.hétig,ekkor váltottam át a gravidára. Egészség kisfiunk született, így nincs panaszom ezekre, teljesen probléma mentes volt a terhesség is.

A minap olvastam egy cikket, hogy ezek a vitaminok nem csak az anya egészségére hatnak jótékonyan, hanem a magzatéra is. Listát nem írtak, hogy melyek azok amelyek a legjobbak ezért merült fel bennem a kérdés.


Köszönöm szépen a hozzászólásokat

2019. jún. 20. 19:28
 15/25 anonim ***** válasza:
Az a legjobb, amit az orvosod felirt. Nekem ez a Femibion :)
2019. jún. 21. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Én egyelőre nem gondolkozom vitamin szedésén, legalábbis nem ilyen komplex hatóanyagú készítményen, mert táplálékból lehet a legjobb felszívódást elérni. Vagy ez már általános, hogy mindenki szed vitamint?
2019. jún. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Én sem szedek és ismerek olyat, akinek az orvos nem javasolta, hogy szedjen (gondolom felesleges, túladagolható stb.) Csak folsavat szedtem (mikor eszembe jutott), meg MagneB6ot. Rengeteg gyümit, zöldséget, halat, állati zsírt, szénhidrátot eszek és minden oké. Lekopogjam. <3
2019. jún. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Én nem eszek halat és májat sem...semmi pénzért, undorodom tőlük, ezért inkább vitamin formájában próbálom pótolni a vitaminokat, ásványi anyagokat.
2019. jún. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Én iszom a Hippet. Tőlem az orvos megkérdezte szedek e valamilyen vitamint. Mondtam, hogy mit. Azt mondta teljesen mindegy milyen.
2019. jún. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2019. jún. 21. 12:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!