Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik a legjobb terhesvitamin?

Melyik a legjobb terhesvitamin?

Figyelt kérdés
Kinek melyik vált be legjobban? A baba egészségére nézve...
2019. jún. 20. 14:46
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

A Trimeszter vitamint próbálta valaki?

Tényleg olyan jó? Ódákat zengenek róla, a csoportunkban. Csak pozitív véleményeket lehet róla olvasni...

2019. jún. 21. 13:03
 22/25 anonim ***** válasza:
Én is a Trimesztert szerettem volna elkezdeni szedni, DE! Sztem pont itt a gyakorin írta valaki, hogy Facebookon a negatív kommentek mind törölve lettek...ezért olvasunk csak happy end történeteket. Hozzászólásokban olvastam, több érintettnek kitolta a ciklusát állítólag (?) Én ami még nehezményezek, hogy 2 db tablettában van 1 napi adag...
2019. jún. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

Igen, én is ezt olvastam, hogy csak a pozitív véleményeket jelenítik meg.

Van egy zárt csoport, ahol nagyon sokan írták, hogy felborult a ciklusuk

2019. jún. 21. 13:39
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Első trimeszterben Ladeevit Extra (ebben aktív formában van a folsav, ráadásul a legmodernebb), 14. héttől DM A-Z Mama, szuper lett a vérképem! Előző babával végig ezt szedtem, akkor is elégedett voltam vele, nem is lett óriás, 3400 gramm. Évek óta 900 Ft 60db, ez 2 havi adag. Ha fontos az Omega3, akkor megveheted mellé, ebből is van DM-es (újabb nevén Mivolis, 1000 Ft egy doboz). Szerintem megér egy próbát. A Ladeevit pedig 3000-3500 körül mozog, de állítólag a Jutavites is jó, az még olcsóbb, aktív folsavval (ugyanaz, ami a Femibionban van) és létezik jódmentes is.

2019. jún. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Trimeszter nekem nem vált be.
2019. jún. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!