Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülés előtti depresszió?...

Szülés előtti depresszió? Közeledik a nagy nap?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Most vagyok 37+4 napos és ma már 2. Napja hogy nem tudom vissza tartani a konnyeimet. Mindenért sírok, és apával is össze veszek.

A hüvelyben pedig erős szúró érzésem van.

Kinek volt hasonló tapasztalata? Hány nappal szülés előtt jelentkeztek ezek a fura tünetek?



2019. jún. 30. 10:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
51%

9# igen


A lepontozást ugyan nem értem,de mindegy is

2019. jún. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
82%

Nem en pontoztalak le, mire irtam mar egy nagy budos nulla% volt, de en értem miért kaptad.


Na en csak azt akarom neked mondani, hogy nekem is eletem legszebb szakasza volt a terhessegem a szulessel egyutt, es ha ugy vesszük imadom a fiam es imadok anya lenni de ez nem függ ossze azzal hogy mennyire leszel egy idegzsábás kis szar a szules utani fel evben. Ez egy NAGYOON NAGY VALTOZAS hormonalisan, fizikalisan, lelkileg, a csaladban, a kapcsolatban, MINDENHOGY. Legjobb szandekkal mondom neked, ugy, hogy csodás eletem van, csodas tamogato ferjem es egy szamomra tokeletes gyerekem akire eveket vartunk és azt hittem amig nem lettem terhes meg meg egesz a szulesig is, hogy en sose leszek boldogtalan ha mar meglesz a gyerek, de nem igy lett... En ehelyett faradt vtam es buntudatom volt, hogy megsem elvezem, holott aztan megfogadtam hogy ez lesz eletem legboldogabb idoszaka.

Aztan rajottem, az elejet mas sem elvezi. Vagy sokan nem. Igy aztan nem biztos h te is majd a csodalatos rózsaszín boldogsagfelhon csücsülve fogod ellatni meg szoptatni a babadat a következő idoszakban, esetleg bizony lehet éppenséggel hulla faradtan, savanyutejszaguan, unottan, maganyosan és bezártnak erezve fogsz letezni par het mulva. Ha mast nem, egy kis szeletet tarts meg a lelkedben annak hogy ez is lehet veled, vagy ilyet is dobhat a gep. De tenyleg nem okoskodok csak sztem 100bol 95nonek depressziv az eleje. En a masodikat varom mar és most mar inkabb ugy allok hozza, hogy remelem nem lesz nehezebb a gyermekagyas idoszakom, mint az elsovel. De az biztos hogy fogok bogni mint egy ovodas. Sztem azert pontoztak le mert a maradek 94nobol is jart itt még egy rajtam kivul aki megmosolyogta a kisse itelkezo kommented.

2019. jún. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%

Ítélkező?? Hol láttál te a kommentemben ítélkezést?

Mert leírtam én hogyan élem meg? Ácsi..

Azért mert első babám,szerinted nem tudom milyen az anyaság? 2 tesómat is végignéztem,barátnőimet.Sőt...neveltem is már gyereket kis ideig mikor meghalt a barátnőm,a keresztlányom anyukája.

6 éve próbálkozunk,nem estem teherbe.

5 hónapot kórházban töltettem az elején...

A te kommented lett elég okoskodó,mert csak tolod azt,hogy milyen nehéz...stb.

Tudom milyen nehéz lesz!!! Sok mindenen átmentem,de alig várom már azt az időszakot,amikor nulla alvással töltöm a napjaimat,mert nekem bőven megéri majd.

Szerinted nekem a hormonjaim nem dúlnak? Dehogynem! De ezzel jár és ahogy eddig is,most is azon vagyok,meghallgatom mások véleményét,csak nem érdekel.

2019. jún. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
62%
:) Hat jo. Akkor legyen szep napod. Jot akartam, megint tok feleslegesen.
2019. jún. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
77%

Kilences, nincs igazad. Vagyis nem biztos, mivel nem tudhatod hogy alakul.


Imadom az ilyen noket. Meg meg sem szultel de mar okoskodsz.


Az hogy láttál már kisgyerekes anyát, meg neveltel egy kvázi idegen gyereket egy ideig az nem egyenlő azzal, hogy te szülted meg és te mész át azokon az élettani/hormonalis változásokon. Gondolod aki "hisztis" vagy "sírós" az igy tervezte? Kulonben meg azt kérdezte a kerdezo kinek volt ilyen, ha neked nem, akkor minek dicsekszel? Ácsi...

2019. jún. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Én kb. azt toltam, amit a 9-es és oda érkeztem, ahová a 12-es:-)

7 év nem alvás után gondolhatjátok, hogy a sz.rt is megjártam:

😆

Az arcomat lehozta rendesen. Ja én 6 gyereket láttam felnőni, sőt aktívan részt is vettem a tesóimnál, kb. arra volt jó, hogy a csecsemős nővérnél a pelenkázós részt átugorhattuk😬


Remélem kedves 9-es neked ezek majd könnyen mennek és sikerül fejből megoldanod. Mivel nekem közben a szüleimet is temetni kellett, kibírtam röhögés nélkül. Az élet kiszámíthatatlan és krónikus fáradtan mást bírunk el.


Kedves kérdező. Közeledik a nagy nap igen. Éld meg az érzelmeidet! És igaza van a kommentelőnek a párod a párod. Maradj ennél. Megspórolhatsz egy házassági válságot is, amit én szintén nem hagytam ki:-)

Normálisak az érzelmeid, nagy változás előtt álsz és ezt érzed is.

Csodás születést nektek!

2019. jún. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Ma délutánra azért már nyugodtabb voltam, este pedig már nevetgéltünk is.

Akkor ezek szerint teljesen normális a dolog. Kicsit fura volt mert az előző terhességemnél nem tapasztaltam még csak hasonlót sem,kivéve a szülés után. De azt is csak a kórházban (mondjuk a kórházakat nagyon nem szeretem és nehéz volt kibirni azt a pár napot, valószínű azért)

Nemsokára megszületik a kishercegnő 😍

2019. jún. 30. 23:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!