Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vákuumos terhességmegszakításo...

Vákuumos terhességmegszakításon fogok átesni. Mennyire kellemetlen a tágító felhelyezése és a tágulás? Altatás nélkül érzéstelenítő szurival a beavatkozás mennyire fájdalmas?

Figyelt kérdés
2010. júl. 9. 22:54
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
23%
jaj ne mondja senki hogy van olyan fiatal a földön aki nem hallott a 72 órás tabiról, hiszen a csapból is ez folyik, állandóan teherbe esnek pedig tudnak a létezéséről.
2010. júl. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
52%

Jó fejek vagytok, de a 72 órás tudtátok, hogy méh-körüli és emlődaganatot okozhat?

Vagy, hogy nagyon sokan nem is használhatják?

HMMM?

Nekünk bennem maradt a gumi,de a dokim nem irhatott 72 órásat, mert mélyvénás trombózisom van, embóliát kaphattam volna, persze terhes is lettem és el is vetettem...

NA ÉS??? senkinek semmi köze hozzá és 0 beleszólása,max magában elitélhet...

ennyi.


Kérdező, dönts belátásod szerint, vélemények NE ÉRDEKELJENEK

Akinek annyira kell a gyerek,csináltasson magának.

Na ezért kapok majd lepontozást a sok abortusz ellenestől...

De ezt addig úgysem tudja senki megérteni,mig át nem esett rajta

De remélem,akik igy leszóltak,bele fognak kényszerülni

2010. júl. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
13%

Erkölcstelen, és önző nők. FUJJ

Nélkületek szebb lenne a világ. :( Szegény kisbabák!

2010. júl. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
65%

Ja,biztos annak a gyereknek is szép lenne a világ a semmiben, ugye???

Gondolkozz már egy kicsit mielőtt a hülyeségedet irod...

Barom...

2010. júl. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
31%

19 évesen nem vagy már kislány.Képes lennél megölni egy gyermeket,akinek valószínűleg már a szivecskéje is dobog???!!!

Mikor én meghallottam 7 hetesen a szívdobogást,a sírástól nem bírtam felkelni a vizsgálóról...

Van egy ismim,aki szintén 19 évesen szült (két éve),tanult,anyjával él (ketten,nincs senkijük),egy buli alkalmával lett terhes,és mégis itt sétálgatnak a tündéri kislánnyal az utcán,és hidd el,nem élnek vmi fényesen,és mégis meg van mindenük!

Legalább egy fél évig csak anyatejen fog élni a pici,utána kis adag kajákat fog enni,pelenkát én nagykerben veszek (kb.3500 Ft-ból meg van a havi adag),szóval nem tudom megérteni h ezekért miért kell megölni egy kis életet.

De te tudod!Erre akkor fogsz rájönni,mikor kiszedik belőled,és volt nincs...

2010. júl. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
26%
19 évesen már azért szerintem kicsit felelősség teljesebben gondold át. Egy pici ember életét fogod elvetetni, magyarul megölöd őt! Anyukádékkal szerintem meg lehetne beszélni, hogy segítsenek neked, amíg nem tudod helyre hozni az életed. Előbb utóbb talpra lehet állni. Ha valaki tudja akkor az én vagyok.........és nem biztos hogy a legjobb megoldás a gyerekgyilkosság..........mert ez az...ha már lefeküdtél valakivel, akkor vállald a felelősséget, és próbáld meg helyre hozni, de ne azt büntesd, aki egyáltalán nem tehet róla!
2010. júl. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
62%

Ezt minden ilyen abortuszos kérdésnél megfigyeltem már hogy valamilyen úton módon kikérdezik a kérdezőt hogy miért veteti el és aztán kap hideget meleget.

Kinek mi köze hozzá?Nektek sem sok!!!!!!

Nem a kérdésre feleltek (tisztelet a kivétel) és amúgy sem az volt a kérdés hogy kinek mi a véleménye erről és főleg nincs jogotok ahhoz hogy pocskondiázzátok a kérdezőt.Az ő dolga,az ő felelőssége,az ő lelkiismerete!!!

Anno nekem missed abom volt és a tágító felhelyezése nem fájt csak kellemetlen volt.Ki fogod bírni,nyugi.

Ne törődj senkivel tedd amit jónak látsz!

2010. júl. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim válasza:
77%
Nem tudom észrevettétek-e, de kvára nem a véleményeteket kérdezte, hanem azt, hogy mennyire fog fájni. Írok még, most ennyire volt idő.
2010. júl. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a hasznos válaszokat és a kitartásra bíztatásokat! A vélemények nem igazán érdekelnek, mert csak az vesse rám a követ aki volt ilyen helyzetben, megtartotta és boldog. Majd ha úgy érzem érdemes, fogok szülni. Most is megtartanám, ha lenne olyan választásom, csakhogy nincs!! És ezzel itt lezárnám a vitát és kérlek, a véleményeteket tartsátok meg olyan kérdések számára, amelyek kíváncsiak rá.
2010. júl. 11. 11:31
 30/36 anonim válasza:
79%

10:48as vagyok.

Alapvetően 3 féle zseniálisan okos és mindentudó típus írogat itt.


A) "A felelősségteljes"

Ez a típus előszeretettel dobálódzik közhelyekkel, melyeket már nagyon magas szinten képes cifrázni.

Típusmondatok:

- A szexhez elég felelősségteljes voltál? És a fogamzásgátláshoz?

- 19 évesen már sokkal felelősségteljesebben kéne viselkedni/gondolkozni!


Kedves Felelősségteljes Emberek!

Az vesse rá az első követ, aki még soha nem volt felelőtlen, soha nem követett el semmilyen hibát. Amennyiben mégis megesett veletek az a borzalmas istencsapása, hogy hibáztatok, akkor valószínűleg nagyon jól tudjátok, hogy a lebaszás, és a kioktatás a jóval magasabb szellemi és értelmi képességekkel rendelkezőktől (mint amilyennek Ti érzitek magatokat mikor kioktatjátok), a világon semmit nem segít, talán még csak fel sem veszitek. Kedves Tökéletesek, húzódjatok vissza az aranytrónusotokra és csendben puffogjatok, hogy ezek a halandók milyen gyökerek.


B) "Az önzetlenek"

Az embercsoport, akik szerint a baba elvetetése önzőség. Ezek az emberek a végletekig önzetlenek. Az egészben persze van egy elég komoly paradox. Nehezemre esik belátni, hogy az, hogy annak ellenére megtartatnád a babát a terhes lánnyal, hogy elmondta, nem tudna neki megfelelő életkörülményeket biztosítani. Megtartani a magzatot, és ezzel elvágni legalább 3 ember életét (és akkor még a szülőkről, nagyszülőkről nem beszéltünk, akiknek az anyagi megterhelés mellett a szégyent is ki kell állniuk), pusztán azért, mert olyan édesen gügyög... Szerintem ez az önzőség.

Nem lesz szó szerinti idézet, de egy másik ilyen kérdésnél volt egy ilyen válasz: "Az oké, hogy én a hónap végén nem eszek - már megszoktam -, de a babának mit mondok?"

Az ilyenekbe gondoljatok bele. De persze rohadtmód egyszerű a magas lóról beszélni.


C) "Az offtopicok"

Ebbe a csoportba beletartozik az A és B társaság is. Pusztán azért emelem ki külön, mert vannak olyanok akik mindenféle legalább egy kicsit is átgondolt vélemény nélkül beírják, ami az eszükbe jut.

Kedvenc példám erre: "Erkölcstelen, és önző nők. FUJJ

Nélkületek szebb lenne a világ. :( Szegény kisbabák!"

Amilyen értelmi színvonalon állsz, te még egy pónit is megszülnél, mert az olyan cuki. Az akarás-nem akarás dolgon kívűl még rengeteg olyan tényező játszik közre, amelyekbe bele sem tudtok gondolni.

Az offtopicosoknak meleg szívvel tudom ajánlani, hogy olvassák el még egyszer a kérdést, és amennyiben úgy érzik, hogy a kérdésre nem tudnak választ adni (értelmes emberhez méltó hangnemben), akkor ne strapálják magukat, ott van "vissza" nyíl, egyszer rákattint az ember, és meg van oldva a probléma. Mondhattok akármit erre a lányra, de az biztos, hogy távolról sem olyan gerinctelen, embertelen, neveletlen, tahó, bunkó, ítélkező, fennhéjázó és nagypofájú mint Ti.

Parasztok vagytok, mind.

2010. júl. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!