Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vákuumos terhességmegszakításo...

Vákuumos terhességmegszakításon fogok átesni. Mennyire kellemetlen a tágító felhelyezése és a tágulás? Altatás nélkül érzéstelenítő szurival a beavatkozás mennyire fájdalmas?

Figyelt kérdés
2010. júl. 9. 22:54
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
50%
Esküszöm, igaza van az utolsónak!
2010. júl. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
11:43-as, Köszi! Igazad van. Jól összegezted (sajnos).
2010. júl. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:

A tágító felhelyezése nekem leírhatatlanul fájt, szóval jobb ha erre felkészülsz lélekben. lehet, hogy neked nem fog annyira fájni, de jobb neked is, ha nem csak egy "kis" csípésre számítasz. én kibírtam vinnyogás nélkül, de a csaj akinek utánam rakták fel, zokogva jött vissza a szobába. a tágulás olyan mint egy nagyon erős menstruációs görcs, fájdalomcsillapítót direkt nem kapsz és te se vehetsz be sunyiban mert leállíthatja a görcsöket meg a tágulást és itt pont az a lényeg. a műtéttől nem kell félni, elaltatnak semmit nem fogsz érezni.

nem ez a legrosszabb része, hanem ami majd utána jön. nagyon fog fájni lelkileg és nagyon szomorú leszel de majd az idő segít meg a tudat, hogy jön majd később egy másik baba, akit már felkészülten, stabil anyagi-családi körülmények közé vártok.

2010. júl. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:
Kedves 10:48as nagyon is igazad van, örülök, hogy kiálltál értem és a hasonló helyzetben levőkért.(ha nem ez volt a célod, nem baj, nekem jól esett:)) Egyébként a magzatom körül megrepedt egy vérburok és mindenféle megerőltetés nélkül 60%, hogy vetélni fogok, még mielőtt a bejegyzett műtétre sor kerülne...
2010. júl. 14. 21:26
 35/36 anonim válasza:

A felelősségteljeseknek:

Egy igénytelen, nem elismert, gagyi óvszergyártó termékének a hátuljáról idézek:

"Nincs olyan védekezési mód, amely 100%-os védelmet nyújtana a nem kívánt terhesség, a HIV (AIDS) és egyéb szexuális úton terjedő betegségek ellen!"


A gagyi cég: Durex


Remélem az irónia átjött, és nem kell a csökött agyaknak elmagyarázni, hogy milyen elismert is a Durex...

2010. júl. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 Snezykee válasza:
Nekem nagyon fajt, égető érzés.
2016. febr. 1. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!