Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Van olyan aki missed ab utan...

Van olyan aki missed ab utan azonnal teherbe esett vagy elso menzesz utan? Illetve a baba egeszsegesen meg is szuletett? Plusz ki kapott Duphastont?

Figyelt kérdés

Csak kivancsisagbol kerdezem. Dec.28-an volt missed ab-om. 11 hetes voltam , 9 hetesen meg allt a baba szive. Lelkileg meg nem teljesen vagyok okes, plusz elegge felek, hogy a kovetkezonel is lesz valami baj es nem marad meg.. a Duphastonrol azt hallottam hogy segit a mazgaz megtapadasaban igy meg marad.

Bar gondolom mindenre van ellenpelda..

Viszont most a pozitiv tortenetekbol meritek most erot, hogy a kovetkezonel nem lesz baj.



#Misseb ab
2021. jan. 12. 13:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyik barátnőm rögtön terhes lett utána, meg sem jött neki a kéz terhesség között. Egészséges lett a babája, bár sok problémája volt a terhességével.
2021. jan. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kellett majdnem 1év. De azért is, mert lelkileg megviselt. Mikor ismét terhes lettem, azonnal bejelentkeztem a dokimhoz, kaptam biztonságból progeszteront is. Minden ok volt.
2021. jan. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább várnék. Nekem november végén volt missed ab, a dokim azt mondta, várjunk 2 ciklust, mivel elsőre elofordulhat, hogy még vékony lesz a nyalkahartya, nem jól tapad meg, így nagyobb az eselye az újabb vételésnek. És valóban, 6 hét után megjott a menzim, de kB 2 napig tartott, plusz festegetes, tehát feltételezem csak pár milimeter lehetett a mehnyalkahartyam.


Nagyon megviselne, ha megint evetételnék, aztán megint várni, várni, várni...

2021. jan. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

3/3: En is csak erdeklodom hogy mi lenne ha ..

Engem is nagyon megviselne meg egy veteles. Aprilisban szeretnenk ujra probalkozni. Addigra talan helyre is all a menzesz. Majd meglatjuk. Jelenleg vitmaint is szedek + valahol olvastam, hogy a palástfű tea is segit.

2021. jan. 13. 09:41
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Nekem szeptember elsején derült ki, hogy 8 hetesen megállt a baba szíve. Mi úgy döntöttünk, a nőgyógyásszal közösen, hogy nem lesz művi befejezes, megvárjuk, hogy magától elmenjen. Egy hónapot kellett várni, nem mondom, hogy nem volt lelkileg megterhelő kivárni, de a műtéttől jobban féltem, mivel Romániába lakunk és itt nem altatnak el hozza, mindent érez az ember közben. Szóval otthon a férjem jelenlétében történt meg a veteles...nagyon fájt de nem bántam meg, hogy így döntöttem. Szerencsére minden távozott, teljesen kiürült a méhem. Október végén jött meg a menstruaciom ami elég sokat tartott. December közepén pozitív lett a tesztem és most 11 hetes terhes vagyok. Eddig minden rendben de nem merjük bele élni magunkat mert nem akarunk újra csalódni. Imadkozom minden nap hogy ez a pici baba maradjon velünk és remelem így is lesz. Szóval mi csak egy menstruaciot vártunk és azonnal sikerült de az az igazság hogy nem voltunk egyáltalán ra stresszelve és nem is tudatosan csináltuk, csak egyszerűen nem védekeztunk.
2021. jan. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Nagyon sajnalom! 21.szazadban mar lehetne annyira fejlett az orvos tudomany, hogy a nőket altatjak egy ilyen mutet kozben.


Gratulalok a picihez, kivanom nektek a legjobbakat! :)



Mi sem vedekezunk bar nekem meg egyszer sem jott meg. Majd lesz ami lesz. Ha osszejott imadkozunk, hogy minden rendben legyen. Ha megjon akkor pedig nem ragorcsolve probalkozunk tovabb.

Mi sem eljuk bele magunkat legkozelebb..

2021. jan. 24. 19:41
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Valaki azt írta itt a gyakorin, h.a covid miatt most pl.Szegeden sem altatnak művi befejezéskor. Nem tudom, h.ez így van-e.
2021. jan. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Engem altattak es az elottem levo noket is. Decemberben mutottek szoval az jocskan a covid kozepen van.


Egy not aki alapbol ilyen borzalmakon megy at nem kene meg kinozni egy altatas nelkuli mutettel.

2021. jan. 24. 21:13
 9/21 anonim ***** válasza:
72%

Igen, én. Normális volt a terhességem és egészséges lett a kislányom. A vetélés utáni várakozás elavult tanács. A vetélést követő 3 hónapban pont hogy magasabb a sikeres terhesség esélye. Szerencsére a nőgyógyászom képben volt és maga is ezt javasolta. Nekem amúgy sokat segített lelkileg is.


[link]

[link]

2021. febr. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Nekem 10 napja van meg. Kedd ota mar csak barnazgatasok. De meg nem mult el teljesen. 9-en vagy 10-en van ovulaciom. Szeretnenk probalkozni de a vedono nagyon tukmalja a 3 honapot. Amit oszinten nem szeretnenk meg varni.

Valaki meg sem varja, hogy megjojjon az elso menzesz es mar terhes. A tobbseg pedig csak az elsot varja meg. Mi sem szeretnenk tobbet.

Remelem lassan irhatom, hogy osszejott 🙏🏼

2021. febr. 4. 13:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!